reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta Mamy Karmiącej

No widzisz, więc nie jest źle i nie stresuj się tym, bo jeszcze laktacja Ci stanie!!!
 
reklama
Mam nadzieję, że nie stanie. Z tego co Natalia nie chce to sika - w nocy zajada i cvzasem jak jest bardzo wyciszona.
 
No ja też mam taką nadzieję! A jak "sika" to zamrażaj, będziesz miała na zapas na wyjścia ;)
 
Elvira ja też wcinam wszystko i póki co Tymkowi nic nie jest. Ostatnio najadłam się kapusty kiszonej MNIAMMMMMMMM :-D
 
Ja też już jem większość normalnego jedzenia :) A bigosu nie lubię, kiszoną kapustę tak sobie, za smażonym nie przepadam ... Natomiast ostatnio Małgoś mnie nastraszyła, że nie powinnam jeść serów pleśniowych :( A ja jem i to od dawna i nic Olemu nie jest!
 
Doxa pisze:
Ja też już jem większość normalnego jedzenia :) A bigosu nie lubię, kiszoną kapustę tak sobie, za smażonym nie przepadam ... Natomiast ostatnio Małgoś mnie nastraszyła, że nie powinnam jeść serów pleśniowych :( A ja jem i to od dawna i nic Olemu nie jest!
Tych serow to nie powinno sie nawet w ciazy jesc, ale ja tez jadlam i jem i malej tez nic nie jest. A kapuche .......ja uwielbiam.
 
reklama
Do góry