reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta Mamy Karmiącej

Ja kapustę kisozną też jadłam. Straszną miałam ochotę, jak tylko ją zobaczyłam to wiedziałam, że będzie moja!
 
reklama
Śledzie uwielbiam, a na bigos poznański to Cię zaproszę i juz nigdy nie powiesz, że nie lubisz, bo to rarytas!!!!!
 
nasz bigos robi się z 4 rodzajów mięsa głównie dziczyzny, dwóch rodzajów kapusty, dzikiej ilości pomidorów, suszonych śliwek rodzinek, cebulki, czosnku, majeranku powideł śliwkowych, suchej kiełbaski, gotuje się go 4 dni i zużywa do tego całą butelkę dobrego wytrawnego, czerwonego wina!o matko jak mam chęć!!
 
Dziewczynki ja do tej pory jadłam prawie wszystko a tu grom z jasnego nieba SKAZA BIAŁKOWA i koniec trzeba przejśc na ostra diete i o bigosiku moge pomarzyć :( :(
 
Magdozłodzi a czemu z bigosiku musisz zrezygnowac??? Przeciez tam nei ma mleka. MOja Iga tez ma skaze i ja nie jem nic co zawiera mleko takze generalnie dolina, ale bigosik jest dozwolony o ile kapucha nie spowoduje wzdec u dziecka.
 
reklama
Skaza to alergia i niemoge oprócz nabiału jeśc min: kwasnych rzeczy,ryb,kurczaka,miesa krowiego(wołowina,cielecina),pomidorów,cytrusów :( :(
 
Do góry