reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta mamy karmiącej ;)

Aob ty to widzę szalejesz.

Ja jabłka bez skorki ale tylko dlatego, ze nie chce mi sue ich z pestycydów szorować.

Tymi krostkami narazie się nie przejmuję, malo ich i sypia s miarę i nie płacze dużo to chyba nic nie dolega.
 
reklama
Ja jem jabłka normalnie ze skórą.
Przecież to bez różnicy ;)
Skórka co najwyżej mi na żołądku stanie.

Zaraz zjem schaboszczaka :D
 
Ja zjadłam dzisiaj kawałek jabłka ze skórką,zjadłam też kostke czarnej czekolady bo miałam niesamowitą ochote na słodkie.
 
Jabłko jem pieczone w mikrofalówce. Wychodzi wtedy jakby taki mus. Kooocham...
Ogólnie boję się cytrusów ale chyba w dzień jutro spróbuję.
Jak u was z mięsami smażonymi? Jecie? Chodzi mi o np schab czy szynkę pieczoną z ciemnym sosem...
Nie wiem czy przypadkiem po chlebie z nutellą młoda mi nie ulewała. Nie wiem czy to była przyczyna bo też mi nie odbiła. Ale możliwe, że orzechy zaszkodziły bo po zwykłej czekoladzie nic jej nie było.
Obżeram się ogólnie biszkoptami i petitkami. Oj pójdzie mi w boczki, pójdzie...
 
O biszkopty mmm :-) też się objadam, ale waga leci póki co. Przez tydzień po powrocie ze szpitala 3 kg (szału nie ma, ale przecież nic nie robię).
Mięsa póki co duszone i pieczone jem. Po smażonej piersi młody trochę stękał bardziej niż zwykle więc zaczekam jeszcze jakiś czas, aż mu brzuszek dojrzeje.

A jak to jabłko w mikrofali robisz? Jaka moc, ile minut? Takie zwykłe w skórce surowe wkładasz?
 
mój jak na razie "narzeka" na brzuszek,ryczy i pręży się (jak starsi:-p) wczoraj jadłam duszony karczek z cebulką i sałatkę z sałaty lodowej i koncert dawał do w pół do pierwszej w nocy :no: więc dziś lekka dieta :-p a głodna jestem ciągle,nawet w ciąży tyle nie jadłam ,za to wbiłam sie dziś w jeansy z przed ciąży,trochę fałdka wystaje,ale nawet się zapięłam,a po poprzednich ciążach było to nie możliwe bardzo długo ;-)
też mam chęć na pomarańczę może jutro do ;-)południa spróbuje
 
Ja dzis pozwolilam sobie na 1 praline i 1 kostke czekolady i knopersa:-Q taka lakoma jestem... akurat to na ewentualne zatwardzenie wplynie wiec zobaczymy, ale takie rzadkie jak robi to chyba nie zatwardzi go nie wiadomo jak:p
 
U nad zero reakcji po wczorajszych próbach wiec dzisiaj dalszy ciąg prób.mieso na razie pieczone,ale rano zjem może tosty,chce też zjeść gruszke,spróbije wiecej nabiału też.może zrobie też sałatke z ogórkiem zielonym.
 
reklama
Do góry