reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta matki karmiącej i wszystko co chciałybyście wiedzieć o karmieniu piersią!

reklama
Ja teraz planuje do roku ale plany planami :)
Na poczatek biustonosz nie musi byc specjalny ważne zeby miał fiszbiny i nie był tzw twardy bo wierzcie mi jak sie ma problemy z brodawkami albo zastoje to jest niewygodnie w tych twardych. Mi przynajmniej było ;p

Edit: z ciekawości wyciągnęłam swoje stsniki. I mam tak: angielskiej firmy closer. Marks & Spencer koronkowy i jakiś no name. Dwa z nich są bez fiszbin ale z pasem z gumki ktory trzyma piersi w ryzach. Pewnie dokupie jeszcze jeden jakis na potem jak już laktacja sie ustabilizuje.
 
Ostatnia edycja:
Katka ja wiem:):) i mam nadzieje ze uda mi się pokarmić mala do 6 msca.....bo nie ukrywam chyba to dla mnie najwygodniejsza opcja:) hop do cyca i już...zero podgrzewania, zero martwienia się czy mieszanka się skonczyla czy nie, kiedy kupic nastepna itd. itd.......

pisałam ze ja bylam "butelkowa" nie bylam piersią karmiona...ale jak posmakowałam tych parowek to ponoc nic innego nie chciałam tylko plakalam za tymi parowkami w occie:):):):):):)
 
Moja siostra karmiła chrześnicę prawie do 2 lat. Ale młoda nie miała problemu, jak siostra poszła do pracy. Opiekowałam się wtedy małym terrorystą i rano dostawała mleko siostry z butli, później jakieś jedzonko i na końcu butla. Siostra wracała z pracy, to dziecko pierwsze co widziało, to cyc :)
Ale najlepsze były "gorsze dni" jak za mało było mleka. Testowałyśmy mieszanki, to pluło to to wybredne na kilometr :) No i stres na początku... dziecko od siostry z butelki nie jadło, ja jej dawałam butle, to bez problemu - warunek: siostra musiała wyjść z mieszkania.

Więc w moim przypadku... przykład idzie z góry, czyli postaram się jak najdłużej dam radę i mam nadzieję, że się uda.
 
Elifit moje do karmienia poszły do kosza. Będę się musiała zaopatrzyć w nowe.

Jak myslicie kiedy warto kupić już coś? Przed porodem to na pewno a tak się zastanawiam by nie zostawić tych zakupów na ostatnią chwilę. A nasze piersi pewnie będą jeszcze się powiększać
 
reklama
Witam

Dziewczyny NIE MA DIETY MATKI KARMIACEJ! Trzeba jesc po prostu zdrowo i regularnie i obserwować! To jest mit, ze tylko marchewka, indyk i ryż. Po takiej diecie to tylko zatwardzenie murowane. Jedzcie to na co macie ochotę. No może jedynie bym nie przesadzala ze smazonym i wzdymajacym, ale to niezdrowe dla każdego :) i dużo pijcie, bo z picia i jedzenia bierze sie jedzenie dla bobaskow :)

Ja chce spać nadal...mogłabym spać i spać....ale już budzik przyszedł, ze chce pić i tableta, więc już po spaniu


Wszystkie w dwupaku nadal?
 
Do góry