reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta matki karmiącej i wszystko co chciałybyście wiedzieć o karmieniu piersią!

Jagódka a może jakbyś tak po 10-15 min Adasia przetrzymala to więcej by zjadl i dluzej by go trzymalo. W reszta jak ty liczysz ze co godzinę? godz przerwy między karmieniami czy normalnie od początku do początku?
 
reklama
Ja już mam kryzys z tym karmieniem. Rano jadla przed 8, próbowałam wcisnąć w nią o 11.30,chwilę possala i zaczęła się uśmiechać spod cyca i koniec jedzenia. Teraz o 14.30 zasypiala, dalam jej na lezaco i zjadła chociaż poki nie przysypiala darla sie ze nie chce. Paluchy są w buzi non stop nawet wydaje mi się że słyszę jak jej burczy w brzuchu ale to może sobie wkrecam. Jejku taki chociaz 1dniowy urlop by mi się od niej przydał. ..
 
Lilla od początku karmienia do początku następnego. Nie przetrzymam go dłużej, bo on się naje i odmawia dłuższego jedzenia. Rano je dużo dlatego, że rano robi zawsze dwie kupki i ulewa dość mocno, przez to brzuszek robi się pusty i od nowa trzeba tankować:-) Zazwyczaj je o 5, potem o 7, 9/10, 11,czasem jeszcze 12, potem dopiero 15, 17, 20, (rzadko 24), 3. moim zdanie wcale nie je za często. Jest jeszcze mały, ma mały żołądek, więc je mało a często. Poza tym wg lekarzy on powinien jeść jeszcze mniej, a częściej, żeby nie ulewał.
 
Napisałam do doradczyni laktacyjnej, potwierdziła, że 3 miesięczne niemowlę może jeść 5-6 razy, w międzyczasie zgłaszać chęć popicia. Eeeh to moje rozdrażnienie chyba wynika z niewyspania. Dziś nocka w miarę - tylko jedno karmienie przed 3, potem pobudka ostateczna o 6 i od razu lepiej funkcjonuję i ja i dziecko.
 
Lilla, pewnie Pani Magda! Mnie tez napisala, zebym zadzwonila. Ale odpowiedzi udzielila, ze moge karmic tylko jedna piersia juz caly czas.( mialam wtedy problemy z prawa)
 
reklama
Do góry