reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta matki karmiącej i wszystko co chciałybyście wiedzieć o karmieniu piersią!

Zielona kupa moze być od kataru lub zębów.

I od zimna podobno... I wez tu zgadnij...

Adas co ktoras ma zielona, a jem ciagle to samo...

Szklanke mleka wypije i zobacze czy bedzie problem - jesli nie, pomalu pomysle o braku alergii na mleko.

Moje dziecko z natury jest niespokojne, wiec ja to juz niv nie wiem ... :p
 
reklama
Dziewczyny to i ja się tu udzielę. Tez karmię piersią. Mój Julek tez tak ma czasami. Tak mej więcej raz na miesiąc. Kiedyś było częściej ale odstawilam herbatkę laktacyjna i się poprawiło. Pytałam pediatre mówi ze to przy karmieniu piersią naturalne. Średnio w to wierzę ale nie mam pojęcia co małego mogłoby uczynić. Nie widzę innych zmian niż ta zielona kupka. Co jeszcze wyczytalam to to że podobno jak za szybko zmienia się pierś i dzidziuś wypija to pierwsze mleko w którym jest dużo cukru to tak może być. Podobno powinno się dłużej karmić jedna piersią żeby dzidzia zjadła to bardziej tłuste mleko. Co o tym sądzicie? Czy to prawda? Pozdrawiam
 
Aneta ck ostatnie badania mówią o tym, że mleko matki ma taki sam skład na początku, jak i na końcu jednego karmienia. Różnią się tylko konsystencją (w pierwszym jest więcej wody). Także twierdzenie, że w mleku początkowym jest masa laktozy jet bujdą na resorach;-). Kupka może być zielona, jak przetrzymamy dzieciaka z pełną pieluchą - utlenia się na zielono i przy suplementacji żelaza. U mnie zielone kupy są sygnałem, że zjadłam coś, co ewidentnie nie odpowiada mojemu dziecku.
 
Do góry