reklama

Dieta naszych dzieci

Temat na forum 'dzieci urodzone we wrześniu 2009' rozpoczęty przez MagdaCha, 10 Luty 2010.

1. MagdaCha

MagdaCha podwójnie wrześniowa

To zakładam wątek. Piszemy na wszystkich tematach i żeby coś znaleźć trzeba się naszukać. Ja Igosia na razie jeszcze nie karmię niczym poza piersią ale chyba muszę się przymierzyć. Wczoraj jadłam jabłko a Igoś wpatrzony. Więc wzięłąm łyżeczkę i odrobinę zeskrobałam soczku i mu dałam. Ale mu się oczka otworzyły!! Bardzo smakowało i wyciągał łapki do jabłuszka.:-D
    I jeszcze pytanie. Jakie dajecie kaszki bo jak oglądałam to one zawierają cukier. Już na wstępie mamy paść maluchy cukrem?

2. enka75

enka75 mamuśka :)

Ostatnia edycja: 10 Luty 2010
  3. reklama
  4. princi

princi Mama Myni i Kini ;-)

MagdaCha ja dopiero wczoraj podalam kaszke pierwszy raz, mleczno-ryzowa przez butelke..
    Ja taka sklpeowa mama jestem... jak cos jest dla dzidzi tzn,ze dobre... sloiczki,kaszki.. w koncu kupa ludzi nad tym pracowalo,przeszlo kilka atestow,wiec mysle,ze nie jest zle..;-)

5. _oli_

_oli_ Fanka BB :)

ja tez :tak:;-):-p

6. princi

princi Mama Myni i Kini ;-)

oli sledzisz mnie ?hehehe :-D:-D:-D;-)

7. _oli_

_oli_ Fanka BB :)

8. Minka1

Minka1 Fanka BB :)

Starszej córze nie dawałam kaszek słodzonych, a to sa te wszystkie z owocami, ona bardzo lubiła kaszkę kukurydzianą, samą, tzn. na mleku. Wcześnie Bobovita ją produkowała, ale teraz tylko Nestle, nazywa się to kleik kukurydziany i tam cukru nie ma. Nawet juz taką kupiłam, ale jeszcze młodszej nie dawałam. Na tej samej zasadzie można dawać sam kleik ryżowy, ale on bardziej zatwardzający jest, a kukurydziany, dobrze robi na kupki;-) Natomiast przy Gabi nie zarzekam się, że owocowych kaszek nie dam:tak:

Ja tam nie do końca ufam producentom nawet żywności dla dzieci, uważnie czytam skład każdego słoiczka zanim kupię.

9. Minka1

Minka1 Fanka BB :)

A, i do takiej kaszki można po prostu owoce np. ze słoiczka dodać, żeby nie było monotonnie:tak:

10. reklama
  11. MagdaCha

MagdaCha podwójnie wrześniowa

12. Moniczkaleg83

Moniczkaleg83 Fanka BB :)

Moja Gabi niebawem skończy 6 miesiąc, ostatnio zatem testujemy reakcje na gluten czyli kaszkę mannę. Polecam z Nestle wystarczy zalać wodą i gotowe. Dodaję ją do słoiczków owocowych i Niunia ślicznie zajada- żadnych negatywnych reakcji nie ma.

Poleć forum