)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Dieta naszych dzieci

MagdaCha

podwójnie wrześniowa
Miasto
Warszawa (Targówek)
Rozwiązania
0
To zakładam wątek. Piszemy na wszystkich tematach i żeby coś znaleźć trzeba się naszukać. Ja Igosia na razie jeszcze nie karmię niczym poza piersią ale chyba muszę się przymierzyć. Wczoraj jadłam jabłko a Igoś wpatrzony. Więc wzięłąm łyżeczkę i odrobinę zeskrobałam soczku i mu dałam. Ale mu się oczka otworzyły!! Bardzo smakowało i wyciągał łapki do jabłuszka.:-D
I jeszcze pytanie. Jakie dajecie kaszki bo jak oglądałam to one zawierają cukier. Już na wstępie mamy paść maluchy cukrem?

reklama

princi

Mama Myni i Kini ;-)
Miasto
UK
Rozwiązania
0
MagdaCha ja dopiero wczoraj podalam kaszke pierwszy raz, mleczno-ryzowa przez butelke..
Ja taka sklpeowa mama jestem... jak cos jest dla dzidzi tzn,ze dobre... sloiczki,kaszki.. w koncu kupa ludzi nad tym pracowalo,przeszlo kilka atestow,wiec mysle,ze nie jest zle..;-)

_oli_

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
MagdaCha ja dopiero wczoraj podalam kaszke pierwszy raz, mleczno-ryzowa przez butelke..
Ja taka sklpeowa mama jestem... jak cos jest dla dzidzi tzn,ze dobre... sloiczki,kaszki.. w koncu kupa ludzi nad tym pracowalo,przeszlo kilka atestow,wiec mysle,ze nie jest zle..;-)
ja tez :tak:;-):-p

princi

Mama Myni i Kini ;-)
Miasto
UK
Rozwiązania
0
oli sledzisz mnie ?hehehe :-D:-D:-D;-)

Minka1

Rozwiązania
0
Starszej córze nie dawałam kaszek słodzonych, a to sa te wszystkie z owocami, ona bardzo lubiła kaszkę kukurydzianą, samą, tzn. na mleku. Wcześnie Bobovita ją produkowała, ale teraz tylko Nestle, nazywa się to kleik kukurydziany i tam cukru nie ma. Nawet juz taką kupiłam, ale jeszcze młodszej nie dawałam. Na tej samej zasadzie można dawać sam kleik ryżowy, ale on bardziej zatwardzający jest, a kukurydziany, dobrze robi na kupki;-) Natomiast przy Gabi nie zarzekam się, że owocowych kaszek nie dam:tak:

Ja tam nie do końca ufam producentom nawet żywności dla dzieci, uważnie czytam skład każdego słoiczka zanim kupię.

Minka1

Rozwiązania
0
A, i do takiej kaszki można po prostu owoce np. ze słoiczka dodać, żeby nie było monotonnie:tak:

reklama

Moniczkaleg83

Miasto
Dolny Śląsk
Rozwiązania
0
Moja Gabi niebawem skończy 6 miesiąc, ostatnio zatem testujemy reakcje na gluten czyli kaszkę mannę. Polecam z Nestle wystarczy zalać wodą i gotowe. Dodaję ją do słoiczków owocowych i Niunia ślicznie zajada- żadnych negatywnych reakcji nie ma.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry