reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta naszych dzieciaków :) mniam mniam

post_ptaszyna

mamy lipcowe'08 zakręcona
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2007
Postów
4 754
hmm
postanowiłam zapodać nowy wąteczek...a co:-)
Przyszedł taki czas że zaczynamy podawać nowe rzeczy a z czasem lista nowości się wydłuży więc pewnie przyda się miejsce na wszelkie przepisy i porady :-)
 
reklama
U nas pierwsze w życiu tarte jabłuszko:tak::tak::tak: Większość zapodała sobie mamusia (mniam, mniam), a trochę trafiło do żołądka Julci:-D:-D:-D Tak więc pierwsze koty za płoty:tak:
 
Roni - to jesteście tylko na butli narazie?
U nas w tym tyg jabłuszko i soczek jabłkowy - bardziej w kwestii związanych z kupą jej to daje. Moze w przyszłym tyg marchewka z jabłkiem. Z kaszkami jeszcze poczekam chyba do końca 5 mca, boje sie że małą będą zapychać:no:
 
A ja z kolei na ile się uda, nie chcę podawać sztucznego mleka w ogóle. Na razie udaje się z samym cycem + atrakcje zupkowo jabłuszkowe i mam nadzieję, że konieczności przejścia na butlę nie będzie, bo i tak się nie da....dziś Florka najpierw radośnie chichotała jak jej butlę z sokiem podtykałam, a jak zrozumiała, że to nie zabawa, to ryknęła a soku i tak nie wypiła:/

Jeśli chodzi o przepisy, to my na razie tylko jabłko ze słoika, potem będą zupki na indyku lub kurczaku (królika sobie raczej daruję....)
 
A ja tak jak Surv chcę uniknąć mleka sztucznego :-) Może się uda :happy: Więc tak jak Surv na razie mamy cycka + papki marchewkowo- jabłkowe. W następnym tygodniu spróbujemy ziemniaczki ze szpinakiem ( ze słoiczka ). Co do zupek to my też sobie darujemy zupki z królika :happy: Ale zanim do takiego rodzaju zupek dojdziemy to najpierw przejdziemy przez papki warzywne :-)
 
reklama
hmm
a my mamy wszystko :) czyli cycek i sztuczne...no i jabłuszko od wczoraj. A to dlatego że młoda ciągle głodna i niesamowite ilości mleka potrafi wypić. W związku z tym w gornie rodzinnym zdecydowaliśmy ze trza dziecku coś treściwego podawać..a żeby żołądeczek się przyzwyczaił to zaczynamy od jabłka.

Moja mama była karmiona tylko na zupkach. Jak była mała to mleka sztucznego nie było..babcia mleka w cyckach nie miała a mleka krowiego dziecko się nie tknęło więc już takie 2 tygodniowe dostawało zupki. W szoku byłam ale okazuje się że można też tak dziecko wykarmić. Przy tym moja mama to okaz zdrowia:-):-):-)
 
Do góry