reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Dieta naszych Maluszków

maylah

Fanka BB :)
Miasto
Wielkopolska
Rozwiązania
0
Jak obiecałam wklejam schemat żywienia alergików, który dostałam od mojej pediatry, a na drugiej stronie kilka przepisów, więcej na stronie karmieniealergika.pl
Mam nadzieje, że się przyda :-)
Jak nie będzie widoczne , to mogę Wam na maila przesłać skan

Załączniki

reklama

makro10

Miasto
Pomorskie
Rozwiązania
0
Antokowa, fela wczoraj dostałam z hippa próbki i tam akurat też jest schemat rozszerzania diety niemowląt na pdst. schematu opracowanego przez ekspertów powołanych przez Konsultanta krajowego ds.pediatrii i jest napisane, że gluten podaje się nie wcześniej niż w 5 miesiącu życia i nie później niż w 6-tym. 1 raz dziennie ok.2-3g(pół łyżeczki) kaszki manny na 100ml przecieru warzywnego, owocowego lub mleka.
Też piszą, że gluten może wywołać nietolerancję pokarmową, alergię lub celiakię i wg. badań wczesne przyzwyczajanie organizmu do małych dawek zmniejsza ryzyko celiakii. dlatego nie poźniej niż 6-miesiąc, ale nie wcześniej niż 5.

Ostatnia edycja:

willsonka

Szczęśliwa mama:)
Miasto
śląsk
Rozwiązania
0
Jutro mam wizyte u drugiej lekarki więc spytam kiedy mam podawać jedzenie gotowe. Mam taką książkę -pierwszy rok życia dziecka i tam pisze - jak rozpoznac kiedy można podać dziecku coś gotowego przy karmieniu piersią. Ale jeśli ta lekarka powie mi że też po 6 miesiącach to ja sobie wypośrodkuje i podam po skończeniu 5 miesiąca:p Będzie to najlepsze rozwiązanie:)

adudz82

Lipcowa mamusia :)
Rozwiązania
0
Antokowa, fela wczoraj dostałam z hippa próbki i tam akurat też jest schemat rozszerzania diety niemowląt na pdst. schematu opracowanego przez ekspertów powołanych przez Konsultanta krajowego ds.pediatrii i jest napisane, że gluten podaje się nie wcześniej niż w 5 miesiącu życia i nie później niż w 6-tym. 1 raz dziennie ok.2-3g(pół łyżeczki) kaszki manny na 100ml przecieru warzywnego, owocowego lub mleka.
Też piszą, że gluten może wywołać nietolerancję pokarmową, alergię lub celiakię i wg. badań wczesne przyzwyczajanie organizmu do małych dawek zmniejsza ryzyko celiakii. dlatego nie poźniej niż 6-miesiąc, ale nie wcześniej niż 5.
makro do mnie też wczoraj doszła taka próbka, i chyba identyczna jk do ciebie bo jest w niej dokładnie to samo opisane :-):-):-):-)
chyba hurtowo to wysyłają :tak::tak::tak:

justysia85

Miasto
Laski
Rozwiązania
0
A MYSMY WCZORAJ PIERWSZY RAZ SPRÓBOWALIŚMY JABŁUSZKA TARTEGO!!
Trochę się kwasił,ale pózniej się cieszył :-D:-D:-D!!!

dziuuula

Rozwiązania
0
I tu mam pytanie...
Jak czesto podajecie maluszkom inne dania? raz dziennie?
Ja poki co raz dziennie i jakies 2-3 lyzeczki. Kiedy powinnam zwiekszyc ilosc?

adddaaa

Lipcowa mama 09
Miasto
Zabrze
Rozwiązania
0
ja dzis dostalam taką przesyłke z hippa i tam pisze tak,że najpierw podajemy max 4 łyżeczki, potem przez 24h obserwujemy czy dziecko nie ma biegunki,bólu brzuszka, wysypki, jesli nie wystapi zwiekszamy do pól sloiczka,obserwujemy, i potem spokojnie można dac cały słoiczek, tzn tak jest napisane ale ja narazie nie widze,żeby mój maly zjadł caly słoiczek...

adddaaa

Lipcowa mama 09
Miasto
Zabrze
Rozwiązania
0
w szpitalu wypisywalysmy ankiety i pewnie stąd :tak:bynajmniej ja musialam wypisać. A próbek zadnych nie dostalam tylko próbkę mleka po6m-cu

reklama

orzeszek24

Miasto
SE
Rozwiązania
0
Czesc dziewczyny!
Moja corcia skonczyla juz 3m-ce i rozwazam podnaie jej soczku z marchewki, chcialabym go sama zrobic ale nie wiem czy to ma byc z gotowanej marchewki czy surowej , o gdzies czytalam ze tylko gotowane, ale czy z gotowanej marchewki bedzie jakis sok?Pomozcie :confused:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry