reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta naszych Maluszków

a moj dzis jadl winogrona ::):):):):) musze pwoeidziec ze bardzo slodkie mi sie trafily
mialam dzis dwoch wspolnikow do jedzenia winogron syn i pies :)
orsi jak dawalas Damiankowi jesc te winogrona? obieralas ze skorki i jakos je gniotlas? w sumie Twoj maly ma tyle zebow ze mogl pogryzc, ale u nas ani jednego zeba a tez chcialam jej dac winogron ale boje sie ze sie zakrztusi
 
reklama
Beatko ja wyciskałam tylko sok z winogron jak Mały nie miał jeszcze zębów. :tak:
Teraz gryzie już wszystko:szok::-D Mnie najczęściej:-p
 
dajecie dzieciom zwykłą kaszę mannę taką błyskawiczną? bo ja daję i nic sie złego nie dzieje. Tzn robię jej na pół gęsto. Ja byłam tak karmiona i jest ok, ale nasluchałam sie od kolezanki ze powinnam kupować kasze mannę specjalną dla niemowląt. Co Wy o tym sądzicie?
 
dajecie dzieciom zwykłą kaszę mannę taką błyskawiczną? bo ja daję i nic sie złego nie dzieje. Tzn robię jej na pół gęsto. Ja byłam tak karmiona i jest ok, ale nasluchałam sie od kolezanki ze powinnam kupować kasze mannę specjalną dla niemowląt. Co Wy o tym sądzicie?


BEATKO ja myśle ,że ta TWOJA koleżanka nie ma racji.
Przeciesz my jesteśmy wychowane na mannie , swoja roga jest wogóle manna dla niemowląt??:confused:

 
no właśnie też tak myślę że ona przesadza. Kupuje jakąś tam mannę mleczną z nestle. A ja jadłam krowie z manną i żyję. Więc jeśli Julce nic się złego nie dzieje to raczej jej to nie szkodzi. Dzięki Justyś :*
 
orsi jak dawalas Damiankowi jesc te winogrona? obieralas ze skorki i jakos je gniotlas? w sumie Twoj maly ma tyle zebow ze mogl pogryzc, ale u nas ani jednego zeba a tez chcialam jej dac winogron ale boje sie ze sie zakrztusi

akurat trafilam na te bezpestkowe i obieralam ze skorki - ktora ja zjadlam he :) a srodek dawalam malemu i juz sobie żuł :):)
 
a co do kaszek to moja mama kupila jakas owsianke tylko niewiem czy to z nestle czy bobovity :confused:
kupila przez przypadek - pozniej w domu zobaczyla co wziela i myslala ze maly nie bedzie jadl ze to takie bez smaku ale o dziwo chyba najbardziej mu smakuje :-)
mama to az zadzwonila sie pochwalic ze jak sie skonczyla owsianka to Damian w ryk i musiala dorabiac i buziole szeroko otwieral i prosil jeszcze :-)
 
no właśnie też tak myślę że ona przesadza. Kupuje jakąś tam mannę mleczną z nestle. A ja jadłam krowie z manną i żyję. Więc jeśli Julce nic się złego nie dzieje to czej jej to nie szkodzi. Dzięki Justyś :*

nie ma za co KOCHANA !!
Mogłaś sie jej zapytać czy mama też ja karmiła taka kaszka jak ona.

Mnie kusi podać mleko z kartona ,czyli krowie ale sie boje jeszcze.
Np. kuzynka dawała jak mały skonczył pol roku,złamała noge i brała jakies tabletki przy których nie mogła karmić i normalnie odrazu podało mleczko z kartona.
BA nawet go nie gotowali tylko podgrzali żeby ciepłe miał.:-)
 
reklama
moze spróbuj najpierw podacd jakis produkt mleczny np jakis serek czy danonek cos na mleku krowim niewiem
ja osobiscie mleka krowiego jako mleko do picia nie podawalam ale produkty z mleka krowiego tak a w szczegolnosci uwielbia danonki :)
ale dawalm tez jogurt,serek wiejski,twarozek w niewielkich ilosciach i mojemu nie zaszkodzilo

a wogle jak ja sie dowiedzialam od mamy i babci co ja jadlam jak ylam mala to szok - wiecie co ja jadlam sledzie w 6 miesiacu :)
 
Do góry