reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta naszych Maluszków

Cześć. Bardzo proszę Dziewczyny, które używają gryzaka do owoców z siateczką firmy Nuby o opinie.Chciałabym wiedzieć, czy Maluchy to lubią i na jak długo starcza jeden wkład. Z góry dziękuję.
 
reklama
Hanka ja mam takiego gryzaka tylko ze nie firmy nuby i mari na poczatku dosc czesto uzywala go i siateczka jej nie przeszkadzala a ile zabawy miala jak ssala, takze super. teraz nie uzywamy bo woli do roczki dostac owoca. a wkladu nie wymienialam, wymylam go wyparzylam i wkadalam nastepnego owoca.
 
Cześć dziewczyny,

Dajecie już swoim maluszkom mleko krowie?
Zaczęłam dawać synkowi jakieś 2 m-ce temu manne na mleku. Uwielbia ją.

Może macie jakieś fajne pomysły na inne dania z mleka?
 
Ja jak mi się skończy kaszka na mleku modyfikowanym to podaję kaszkę smakową/kleik ryżowy bezmleczny na zwykłym mleku 2,0% z kartonika. Zdarza się to sporadycznie, bo raczej zapas kaszki mlecznej mamy, ale jakoś nie mam z tym problemu i żadnych wyrzutów :tak:
Wczoraj moja mama dała mu budyń czekoladowy na zwykłym mleku i mały żyje! :-D
 
Do góry