reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta niemowlaka-co i kiedy !

Przemcio kleik dostaje dopiero od tygodnia,początkowo dałam mu łyżeczkę do bebilonu,teraz daje mu 1,5 do 2 na 150 ml mleczka.Trzy dni temu dostał 2 łyżeczki soku jabłkowego,po pierwszej skrzywił się ale chyba mu zasmakowało.Na dziś mamy w planach 2 łyżeczki sok z winogronek i malin.Ogólnie mleko dostaje 6-7 razy dziennie, a oprócz tego 2-3 herbatki.
 
reklama
Dziewczyny czy Wy przestrzegacie tego aby zużyć opakowanie mleka po upływie miesiąca od jego otwarcia?:confused: Kurcze ja mam otwartą dużą paczkę Bebilonu, a zostało mi jeszcze ok.1/4 opakowania, 25 grudnia minie miesiąc i na pewno do tego dnia mała mi nie zdąży wypić wszystkiego i tak się zastanawiam czy wyrzucić to mleko:confused: :eek: :baffled: , czy nadal jej dawać?:confused: Tylko nie wiem czy nic jej nie będzie?
 
Ja się ostatnio pokusiłam i jeszcze przez kilka dni podawałam,ale potem wywaliłam bez żalu.Poza tym Renee puszkę po otwarciu można uzywac przez 3 tygodnie,przynajmniej Bebilon.
 
NO MY TAKIEGO PROBLEMU NIE MAMY , BO IGOREK WYPIJA MLECZKO W TRZY DNI :-) ALE CHOLERKA TO NIEżLE KOSZTUJE , BO ON PIJE NAN HA1 KTóRE KOSZTUJE 18 Zł NAJTANIEJ W SKLEPIE A W APTECE TO Aż 24 Zł :szok:CHYBA PóJDZIEMY Z TORBAMI :eek::szok: ZA TYDZIEń KOńCZY 4 MIESIąCE I PRZECHODZIMY NA NAN HA2 , NIESTETY NIE JEST TAńSZE :-:)wściekła/y:
 
My takze nie mamy z tym problemu bo Oliwka podobnie jak Igorek wypija mleczko w 3 dni, ale to tez pewnie dlatego ze to mala paczka, bo kupujemy Humanę 1 Plus. Na szczescie nie kosztuje nas to tyle co Adasie bo jedna paczka kosztuje ok10zl w sklepie. Na poczatku jednak mleczko wystarczuylo nam na dluzej niz 3 tygodnie i od razu wyrzucilam, ja ze zdrowiem mojego dziecka wole nie ryzykowac, nie wybaczylabym sobie gdyby mojej Kruszynce cos sie pozniej dzialo.
 
Adasia a zageszczasz mu to mleko??? ja mojemu zageszczam raz w dzien i przed snem; jak mleka wypija mi 180 to zageszczonego 120; zawsze to cos :D pozatym kupilam mu nan 2R ale narazie konczyc paczke z kleikiem i przejde na to gęsciejsze; moj tez ma paczke na 3 dni :D
 
A nam dzisiaj p.doktor zaleciła zupkę w ciągu dnia zamisat jednego cycoszka;-) Powiedziała,że smiało moge mu podawać zwłaszcza jeśli ciągle domaga się jedzenia.I na wieczór tez mogę zapodać kaszkę jak wczoraj;-)
 
A nam dzis pani doktor powiedziala ze za dwa tygodnie mamy zacza jesc wszytskie dania i soczki ktore sa od ukonczenia 4 miesiaca. Oczywiscie stopniowo. Stwierdzila ze te dwa tygodnie wczesniej nic Oliwce nie bedzie :tak:
 
reklama
Do góry