reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta niemowlaka-co i kiedy !

reklama
Patrycja,super zgrabniutko sama wcina. :-) :tak:

Zuzia tez je i prawa i lewa raczka - z przewaga tej prawej. ;-)
Czytalam ostatnio,ze dzieci dopiero w wieku 4 lat dochodza do tego,ktora raczka lepiej im cokolwiek robic. :tak:
 
Mija Patunia sliczniutko wyglada przy jedzonko :-):-D Slodziutka blondyneczka :tak:

Oliwka tez uzywa raz lewej a raz prawej raczi, w zaleznosci od nastroju :-p ale u nas jest bardzo duze prawdopodobienstwo ze bedzie leworeczna bo G jest leworeczny no i polowa jego rodziny :szok::tak: a u mnie moj brat i dziadek.

Co do kaszek to ja kupuje tylko mleczno-ryzowe i mleczno-pszenne. Co do smakow to Oliwka je wszystkie, nie wybrzydza :-) Na zakupy jezdze zazwyczaj do REALa, CARREFOURa, TESCO lub AUCHAN wiec wybor mamy ooooogromny :-D
 
Zuzia miala dzis na podwieczorek taki oto deserek. :-D

* kawalek bialego twarozku (chyba z 5dag :-p dokladnie nie wiem,bo wzielam tak "na oko" ;-) )
* 2 lyzeczki smietany
* 2 lyzeczki cukru
* pol szklanki wisni z kompotu

To wszystko razem rozdziamdzialam widelcem i podalam Zuzi. :-D Uuuu,alee pychotaaaa! :-D :tak: :-D Niebo w gebie! :-p
 
U nas Pati nadal mało je.W dzień.W nocy nadrabia i na wadze przybywa odpowiednio.Martwić się nie powinnam.Lubi bardzo makaron.Chleba nienawidzi.
 
reklama
Jesli ktoras z Was twierdzi ze Jej dziecko je malo lub dziwnie, martwi sie to niech przeczyta co je moja Oliwka :baffled:

Oliwka wstaje okolo 8-9 rano i sniadan nie je wogole :no::baffled:. Wypija tylko herbatke, soczki, wode itp calymi wiadrami. Caly czas chodzi do kuchni i krzyczy o picie. Pierwszy posilek zjada po drzemce poludniowej czyli okolo 14-obiad :tak::dry: Potem czasami zje jakis deserek-podwieczorek okolo 17-18. Jak ma dobry dzien to ok 19 zje cwierc lub pol kromeczki chlebka(od swieta), ale zazwyczaj jest to tylko sam jeden plasterek szynki. O 21 (gdy idzie spac) wypija butelke mleka 250ml. I druga taka butle wypija o 1 w nocy. Czasami zje malinki, bo tylko ten owoc lubi.
Chleba nie je praktycznie wogole bo to dla niej najwieksza kara.
No i caly czas pije, pije, pije, pije.....
I co ja mam z nia zrobic :confused::-(
A co jest najsmieszniejsze to energii ma za dwoch i przybiera na wadze ladnie. W sumie skoro przybiera to nic zlego, tylko ze ja sie martwie ze bedzie miala malo witamin i roznych skladnikow odzywczych :-( Buuu...
 
Do góry