reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta niemowlaka-co i kiedy !

Mija Przemko jakby miał wybór to same gu by zjadał;-) choć dziś od rana za baską chodził. Może spróbuj dać Pati jakieś inne mleczne produkty, ruż na mleku z owocami, budyń, kaszkę?U Przemka sprawdza się też jajecznica,chleb z dżemikiem, z masełkiem...

Agutku ma pytanie,czy Zuzik nadal pije Bebiko 3??
 
reklama
bo ja generalnie chomik jestem i lubię robić zakupy "na zapas" a że Przemko od 2 miesięcy mleka modyfikowanego nie ruszy a ja mam calutkie nowe pudełko pomyślałam o Twojej Zuzi.
 
Aguś co Ty gadasz jaki nr konta??? się zaraz wkurzę:wściekła/y:
przeceiż ja za to nie chcę żadnych pieniędzy:no:-przecież to nie Twoja wina że ja chomik jestem;-):-)
podaj mi tylko na gg lub priva adres
 
Macie jakieś fajne pomysły na kolacje??? Bo Igor nie chce jeść kanapek a mi sięjużwena twórcza wyczerpuje... Twarożku też nie chce... za to wcina racuchy, naleśniki, gofry itp...
 
Margolis moja mala niestety co do kolacji tez ma dlugie zeby ale nalesniki wcina jak stara noi nieodzowne paroweczki - je az sie uszy trzesa ;)
 
reklama
Do góry