reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta niemowlaka-co i kiedy !

IGOR JABłUSZKO TARTE JE JUż JAKIś CZAS , TERAZ DAJę MU JABłKA Z BANANAMI I TEż MU STRASZNIE SMAKUJą ALE JAK RAZ DAłAM ZUPKę MARCHEW Z JARZYNAMI TO Aż GO OTRZEPAłO :laugh2: I ZE WSZYSTKICH SIł ZAMYKAł BUZIę żEBY WIęCEJ TEGO PASKUDZTWA NIE JEść:-D NO NIE WIEM CO TO BęDZIE Z TYMI ZUPKAMI ALE MI TEż MARCHEWKA NIE SMAKUJE :-D MOżE COś INNEGO TRZEBA PODAć
 
reklama
Renee ty już dajesz Ali to mleko następne NAN2R. Napisz mi czy ono jest bardzo gęste, bo wiem że jest tam w nim też kleik?? Przez jaki smoczeka Ala je pije, bo Milenka cały czas woli te wolne smoki???
 
Dziewczyny, a wy dajecie jabłuszka czy zupki łyżeczką czy ze smoczka?
Szymek zabardzo nie chce jeść z łyżeczki i zastanawiam się czy podać mu zupki przez butelke.
Ale z drugiej strony to lepiej by było,żeby nauczył się jeść łyż.
Mam dylemat!!
 
Mycha ale ja nie uzywam NAN 2R tylko Bebilon 2,wiec przykro mi ale nie odpowiem na Twoje pytanie:no: :-) . A smoczki ostatnio kupiłam jej 3 i woli te szybsze, bo z tego smoka z jedną dziurką piła, i piła i piła:szok: , aż z tego wszystkiego mleko było juz chłodne:-D
A ja małej podam jabłuszka może w połowie stycznia, nie bedę się śpieszyć.
 
Wojtuś zupki i jabluszko je łyżeczką,podobnie kaszkę mleczno-ryzową.Chociaż zupkę z marchewki to tak raczej w malutkich ilościach:tak: po kilku łyżeczkach robi bunt i nie otwiera buzi:-D Musze spróbowac jabluszko z banankiem;-) pewnie mu zasmakuje:-) bo slodkie:-)
A napiszcie jak często karmicie dzieci bo ja nadal baaaardzo często:baffled: i po jabluszku i po zupce musze dawać cycusia:confused: a wy???
 
mju my tak samo, tylko cycuś co 2 - 2,5 godz tylko że u nas zdarza sie też od czasu do czasu herbatka a jak u ciebie?
 
Jak widać Anielka ukochala mamusiny cycuszek :-) moze spróbuj łyżeczką cos jej podac. Jeśli ma takie niechęci do czego innego to ciekaw jak zareaguje w przyszłosci na np jabłuszko ;-)

A Nelka dostała wczoraj 30ml soku z winogron i ziółek - wypila wszyściutko
 
Cleo, Mju-a kiedy macie zamiar dac małym jakieś jabłuszko itp. rzeczy???:confused: :-) . Ja tak myslałam w połowie stycznia jak Ala bedzie mieć 4,5 mies. ale mąż dzisiaj kupił jej deserek Gerbera jabłuszko i jabłuszko z marchewką i tak mnie troche korci, żeby jej juz dać:tak: :-D
 
reklama
Dalam wczoraj Oliwce juz drugi raz kaszke mleczno-ryzowa z Bobovity i zjadal 70ml :szok: Wydaje mi sie ze to duzo jak na poczatek, ale tak JEj smakowala ze nie mialam sumienia zeby dac Jej mniej ;-) No i ladnie je juz z lyzeczki, z kazdym daniem jest lepiej. Mala zdolniacha, szybko sie uczy :-) A w poniedzialek chce Jej dac troszke soczku jablkowego. Narazie wprowadzam wszystko jablkowe, nie chce Jej za bardzo namieszac w zoladku. Potem moze marchewke, banana i inne.
 
Do góry