reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta niemowlaka-co i kiedy !

A mnie dziś pani doktor powiedziala,że jak Wojtuś skończy 3 miechy to mogą mu zacząć podawać po troszeczkę soczku z marchwi,jabłuszka i jabłuszko przetarte.Więc to już calkiem niebawem;-) Waży 6400 więc ponoć spokojnie moge takie jedzonko wypróbować;-)
 
reklama
Wczoraj mój synuś dostał pół łyżeczki przecieru jabłkowego:tak:
Jacie kręce ale się krzywił,miny robił nieziemskie,ale się uśmiałam:laugh2:
Niezbyt chętnie jadł,zanic w świecie niechcał połknąć.Dziś też dam mu troszeczke,aż się przyzwyczai do nowego smaku;-)
 
Adaś dziś z okazji zakończenia 2 mies. dostał łyżeczkę soku z jabłuszka :tak:
a od jutra zaczynam podawać raz dziennie kleik ryżowy gdyż mój głodomorek samym mlekiem się nie zaspakaja i co chwilkę woła o butelkę. Mam nadzieję że gestsze posilki starczą mu na dłużej niż 1,5godz.:confused:
 
MADZIA mój mały skonczył juz tez 2 miechy, ale jak pytalam lekarza o soczki lub jabłuszko to mówił że to za szybko!!! a juz bym mu chętnie dała, narazie go poję herbatka koperkowa 2 razy dziennie ;-)
 
Ja już od wczoraj podaję Igorowi łyżeczkę przecieru jabłkowego , bardzo mu smakuje:tak: Jak nic się nie będzie działo to dam mu inny przecier.Do mleka już od ponad miesiąca podaję kleik ryżowy.Igor waży 7 kg i może już zaczynać poznawać nowe smaki, tak mi powiedział lekarz.
 
A Oleńce nie bardzo smakuje coś innego niz mleczko :-) . Jaka jej wczoraj podałam herbatkę z kopru włoskiego to tak sie krzywiła i robiła śmieszne minki. Dziś podałam jej przegotowaną wode i było to samo - te urocze minki :-) .
 
Moja wody przegotowanej nie tknie, ale herbatkę koperkową i rumiankową wypija jednym haustem (1ooml):-D Czasami wypija przez dzień nawet 300 ml herbatki.:-) Widziałam ostatnio herbatkę Bobovity z melisą i jabłkiem i tak sobie myslę, że chyba musi byc pyszna ale niestety jest dopiero od 5 mies. życia więc nie moge jej jeszcze kupić, a szkoda bo na pewno by jej smakowała.:tak:
 
reklama
Oj kurczę,mi też powiedziała doktorka,że moge próbowac soczek z jabłka i marchewki,albo tarte jabłuszko,ale chyba poczekam z tym do końca tygodnia.
 
Do góry