reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta niemowlaka-co i kiedy !

reklama
Dzisiaj Zuzia zjadla na podwieczorek prawie cala salaterke (1/4l) waniliowego budyniu oblanego jagodkami,ktore mialysmy zamrozone w sloiczkach (te letnie jagodki ;-) ).
A jutro na sniadanko chce Jej zrobic omlecik - mam nadzieje,ze bedzie smakowal on Mojej Corci. :-D :tak:
 
Pati dziś znowu nie chciała nic jeść.Gryzła po kawałku ,dwa i koniec wypluwa i oddaje resztę. Już niewiem co mam jej dawać.:-(
 
Mammamisia - dzięki za ten przepis, swoją droga ubawiłam się jak przeczytałam, że Dominiś nie jada jajek, bo nasza Emilka dokładnie taka sama :) Ani w zupce ani jajecznicy ani na kanapkę - żadne przemycanie jajek się wcześniej nie udawało. Podobne te nasze maluchy :)
 
Kupilam Zuzance ostatnio taka kaszke z Bobovity. :-D

Kaszka_mleczno_ryz_Stracciat_d.gif

Normalnie odplynelysmy przy niej z rozkoszy... :-D :-p :-D

POLECAM! :tak: :-D
 
Ja wczoraj sypałm Pati kaszkę Nestle z pomarańczami i spróbowałam sobie tak na sucho.Mmmm pychotka.Smakuje jak mleko z przed 18 lat ,które podjadałam bratu.I wogóle nie czuć pomarańczami.;-):szok:
 
reklama
Do góry