reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta niemowlaka-co i kiedy !

reklama
Pati jadła:z Bobowty kupuje tylko ryżowe jabłkową,gruszkową,owoce leśne i truskawkową.Z Nestle czekoladową,morelową,bananową.Przeważnie pije mleko 3-4 razy dziennie( z nocą) bo chlebek ją w ząbki gryzie.
 
Ja staram sie kupowac tylko kaszki pszenne jakos do ryżowych jestem zrażona po problemach kupkowych Zuzi. jak tylko widze jakąś pszenną to juz wiem ze ja kupię :)
Dostaje rano bulte bo jak idzeiemy do przedszkola Zuzie zaprowadzic to nie mam czasu bawic sie aby kaszke łyżeczka jej podac, potem chlebem na śniadanko razem z mamą i na kolacje wtedy dostaje kaszkę. Noc juz przesypia całą.
 
teraz u nas na tapecie - Bobovity - smaczny sen - mleczno-wielozbożowa z kawałkami jabłek (tą własnie pluje) oraz czeka na swoja kolej mleczno-pszenna wieloowocowa
 
Filip nadal ma wstręt do kaszki podawanej łyżeczką i po prostu odmawia jedzenia jej, natomiast z butli wypije chętnie każdą. Najlepiej wieczorem przed spaniem, bo on do zaśnięcia lubi sobie possać i ja mu tego nie odmawiam. Niestety kaszki Bobovity "Smaczny Sen" u nas się nie sprawdzają tzn. może i Filip trochę lepiej po nich śpi a zresztą sama nie wiem w każdym razie ma po nich rozstrój żołądka. Dlatego te kaszki zostały wyeliminowane z menu.
 
reklama
Pati ślicznie sama je;-)
Wojtek też używa obu rączek,ale z przewagą prawej.
A co do kaszek to wieczorem leci " na dobranoc" a rano od czasu do czasu manna,albo jaka inna:tak:
 
Do góry