reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta niemowlaka-co i kiedy !

reklama
Dziewczyny mam pytanie, czy jeśli sie dziecko dokarmia butlą, to faktycznie nie można przekraczać ilości dawek zalecanych na opakowaniu czyli 6 razy na dobę po 120ml???:confused: Czy sztucznym mlekiem można dziecko przekarmić???:confused:
 
oczyiwsice ,ze mozna przekarmic:szok: .jesli maluch chce zjadac wiecej,to bym mu nie odmawiala.No chyba,ze chcialby zjadac duzo wiecej niz przewiduja normy...
Mojego brata corka byla karmiona butelka i kiedy tylko zaplakala to ja dostawala.Rodizce mysleli,ze placze z glodu.Musial to byc jednak inny powod,bo zrobil sie z niej maly pulpet.Gdy miala pol roku wazyla 11,700,dwa latka-18,3 latka 27...dalej nie wiem.teraz gdy ma lat 8 wazy 73 kg!!!!:szok: .Uwazajcie dziewczynki:confused:
 
niesatety możliwe.. moja kumpela też karmiła bultą na ządanie - i mały ( teraz ma 1,5 roku) wazy - prawie 18 kilo!! nieźle co?? moja ma 2,5 roku i wazy niecałe 15 kilo a jest w 65 centylu wagowym..
 
No tak, tylko teraz to ja juz nie wiem ile ja jej mogę dawać tego sztucznego mleka, skoro karmie też piersią:confused: :baffled: . W nocy karmię ją właściwie tylko cycem, to ile mogę dać jej w dzień Bebilonu?:confused: Dzisiaj wypiła mi już w sumie 260 ml.Chyba zacznę podliczać ile zjada, bo zaczynam sie martwić, odkąd dostaje poza cycem jeszcze butlę zauważyłam że dość widocznie przybrała na wadze, jak tak dalej pójdzie będzie wygladać jak Pudzianowski!!!:eek: :baffled:
 
Ja daję małej jedną góra dwie butelki Bebilonu dziennie ale ona i tak nie wypija go więcej niż 90 ml :no:
 
reklama
Ja tez bym chciała dawać tylko 2 butelki ale niestety mam za mało mleka w cycach:-( . Moja za jednym zamachem obaliła 150 ml Bebilonu!:baffled: Kurcze no naprawdę-Alicja Pudzianowska!:baffled:
 
Do góry