reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta niemowlaka

Ona262626

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Listopad 2019
Postów
608
Zaczelam rozszerzac diete po 4 miesiacy. Przez 2 tygodnie byly warzywka,pozniej owoce.27.12 mala bedzie miala 5 miesiecy Karmie mm bebilon profutura I mam takie pytanie, ile mleka podawac jesli zjada caly sloiczek. Na opakowaniu mleka jest 6 porcji po 150/170
 
reklama
Ja daję tyle mleka ile chce. Mam wcześniaka, 1 stycznia będzie miał 7 miesięcy urodzeniowych i 5 korygowanych. Zjada już ładnie warzywa, owoce, kaszki i mięsko ale nadal mleko jest podstawą diety a nie ma co sugerować się tym, co producent napisał na opakowaniu.
 
Tyle ile potrzebuje. U nas nigdy nic nie pokrywało się z tabelkami na puszkach. Niektóre dzieci robią większe przerwy między karmieniem i wypijają na jedno posiedzenie dużo, inne wolą częściej a mniej, to już zależy od maluszka, a rozszerzanie diety nic nie zmienia, dziecko samo ustali sobie czy i kiedy dane karmienie się przesunie bądź wyeliminuje całkowicie.
 
Do góry