reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta odchudzająca starającej

Ty kobietom zacznij jesc! ja wczoraj wrociłam po pracy do domku zrobiłam obiad dla meza no i sobie zrobiłam zapiekanke z kurczakiem ktorej nie zjadałam bo juz głodna nie byłam...dopiero na kolacje troche z niej wszamałam....
Sniadanko 2 jajaka z pomidorkiem
Drugie sniadanie kawałek zapiekanki z kurczakiem
na obiad chyna tortilla z warzywami ;)
 
reklama
Dzień doberek :-)
No muszę zacząć jeść:tak:
Kurcze wczoraj zajdłam troszkę makaronu (normalnego) carbonara:zawstydzona/y: Bo robiłam męzulkowi na obiad... no i tak zachwalał że wieczorem troszkę spróbowałam :zawstydzona/y: No trudno...
Dziś robie W+P:-) Może zachce mi się jeść
Aaaa i jakoś mało piję:eek:
Muszę postawić się do pionu :dry:
Chyba mam kryzys bo mam straszne zatwardzenie:sorry::zawstydzona/y::-(
 
ja tez mam dzisiaj P+W...teraz zamiast sie skupic na pracy to mysle co by tu na obiad zrobic...i tak od godziny przeszukuje net hehehe
oj pij pij...ja juz mam 1.5 l za soba :-)
i musze cos słodkiego zrobic bo mam taka ochote ze szok :szok:
 
Ja wczoraj zjadłam tą galaretkę i była bardzo smaczna:-D I została mi jeszcze jedna- na dziś:tak:
Więc słodkości mam z głowy.
Dziś na śniadanko zjadłam: duży placuszek otrębowy z szyneczką z indyka i do tego sałatka z pomidorka, ogórka i sałat(mieszanych z biedronki)
Przed pracą jeszcze cos zjem, a do pracy wezmę jogurcik:tak: Staram się dużo pić:tak:
No i dziś się załatwiłam:zawstydzona/y::-D Nareszcie!!!:-D
 
no to super hehehe
chyba zrobie kanapke mleczna to sie zasłodze hihih

Ja planuję ją na jutro:tak:
Chce mi się jakiejś zupki. Wczoraj miałam kalafiorową ale miała ziemnniaczki więc nie jadłam:no:
Aaaa i na wagę dopiero wejdę po @. Bo będę się tylko dołowała;-)
 
ja chyba sobie tez zrobie jakas zupke na dzisiaj moze pomidorowa bo za mna chodzi od kilku dni..tylko musze znalesc wersje dukanowa :-) ja postaram sie wchodzic na wage w poniedziałek...ja mam dla meza nalesniczki ze szpinakiem..oj ciezko bedzie nie zjesc bo je uwielbiam..moj blad bo mogłam zostawic troszke farszu i zrobic sobie nalesniki dukanowe
 
hej!

A ja dzisiaj jestem w szpitalu, jutro mam mieć zabieg, dlatego dzisiaj od 13 nie mogę nic jeść..:(((( i już na samą myśl o tym jestem strasznie głodna...w brzuchu mi burczy...ale jak stąd wyjdę, to sibie odbiję, hehe
 
bylam w wakacje na dukanie i w miesiac schudlam 4kg. Wazylam 62kg przy wzroscie 167cm. ale nie udalo mi sie wytrwac wszystkie fazy. Teraz znow mam 2kg wiecej.
Chcialabym wazyc chociaz 55kg(najchetniej 52) tak jak kiedys:))
tylko tak ciezko jest sie wziac za siebie. Mam wszystkie ksiazki dukana plus polskie wydanie dodatkowych polskich przepisow ale ile mozna jesc kurczaka:)) teraz jak zobacze piersi to mnie cofa:))
 
reklama
bylam w wakacje na dukanie i w miesiac schudlam 4kg. Wazylam 62kg przy wzroscie 167cm. ale nie udalo mi sie wytrwac wszystkie fazy. Teraz znow mam 2kg wiecej.
Chcialabym wazyc chociaz 55kg(najchetniej 52) tak jak kiedys:))
tylko tak ciezko jest sie wziac za siebie. Mam wszystkie ksiazki dukana plus polskie wydanie dodatkowych polskich przepisow ale ile mozna jesc kurczaka:)) teraz jak zobacze piersi to mnie cofa:))
z nami bedzie Ci razniej :-) poza tym na tej diecie nie trzeba jesc tylko piersi z kurczaka..jest wiele roznych fajnych przepisów...zachecam zagladnąć na 1 strone wątku....
ja wszamałam zupe pomidorowa...teraz zabieram sie za zrobiebie babki na dzisiaj i sałatki na kolacje no i mlecznej kanapki na jutro do pracy :-)
 
Do góry