reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta odchudzająca starającej

Wątek przygasł..skonczyło się na gadaniu ;D..a Rybka Kasia Monia100..gdzies zwialy..a to byl ich pomysł..no i buuu..nie ma kto kibicowac..dawać rad..wskazówek..uuu :-[..ale co tam 5 w te czy w tamtę..i tam nazbieramy z 10(conajmniej) niedlugo..bla bla bl..mężowie nas kochają takie jakie jestesmy..obyśmy sie sobie podobały i będzie git:)!
 
reklama
Uciekłam, żeby nie zapeszyć... I wróciliśmy już we dwoje :) :) Choć diety stosować nie będziemy już niestety, za to za osiem miesięcy to ostra dietka ::) A jak na razie to menu, które jak sądzę, ustala mój lokator w brzuszku wygląda następująco:
śledzie - ogorki kiszone - surowka z kapusty kiszonej ... i znów: śledzie - itd... obłęd ;D
 
nooo..nareszcie wróciłaś!:):):)..i to taaka szczęsliwa-GRATULUJĘ RAZ JESZCZE!!!Dbać mi o kruszynkę i o siebie!!..martwiłam się..naprawdę..bo opowiadałaś, ze licho ze zdrowiem..no ale jestes dowodem na to,z ę jak się pragnie..Pan Bóg daje!::)jeszcze raz- duzo duzo zdrówka!!
 
Agnezzz..dlaczego tak dł chcecie czekać..??..do marca??przyszlego roku???..Szczepionka ostatnia chyba w paxdzierniku??hmm??:)
 
No bo obronę będę miała pewnie lipiec /sierpień...a wtedy też byłabym przy końcówce ciąży. Nie chcę jeździć z tym brzuchem do szkoły, bo ja bym była zmęczona a to nie wpływałoby dobrze na dziecko. Poza tym nigdy nie wiadomo jak będę ciążę przechodzić. Może wszystko pójdzie leciutko, a może będę musiała leżęć cały czas. Nie chcę tego ostatniego roku wtedy zawalić. DO tego stresy związane z egzaminami. No i ciągle jesteśmy zdania, że wolelibyśmy rodzić wiosną.
Więc wyszło nam, że tak do marca musielibyśmy jednak jeszcze poczekać, bo wtedy moglibyśmy się poświęcić tylko dzidziusiowi, i nie rozpraszać się...ale jak słyszę te dobre wiadomości od dziewczyn to przykro mi się robi, że ja jeszcze nie mogę...:( chlip...chlip.
Myślę jednak, że będzie dobrze....bo chyba będzie nie ???
 
reklama
Agnezz..no coś Ty..spójrz dookoła..jaki świat jest kolorowy:)..masz meza..mąz kocha..Jestes mądra..piękna:)!..i nie masz powodów do zmartwień!-Myśl pozytywnie!
 
Do góry