reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta odchudzająca starającej

Bry,chcialam sie zameldowac.Jestem na Dukanie juz 10dzien.zaczynam z warzywkami.przez pierwszy tydzien bylo ciezko.brakowalo mi chlebusia z maselkiem i ryzu,ktorego jestem fanka...w ciazy przytylam 22kilo.spadlo 18.do celu zostalo jeszcze 4....pozdrawiam wszystkie dziewczyny! pytanko przegryzam miedzy posilkami pestki dyni i slonecznika chyba nie szkodzi?przez te 10dni schudlam 0,5kg wiec jade dalej.zaznaczam fakt,ze wieczorkiem po kapaniu mojego smyka biegam 0,5godz.narazka
 
reklama
Nie jedz tego!! Na uderzeniówce też to jadłaś?? Toż to tłuste jest.. nie wolno nam jeść nic poza tym co dozwolone. Może niech się inne dziewczyny wypowiedzą, bo się mylę ale ja bym nie tknęła bo pewnie waga by nie schodziła..
 
maszta ja tez jestem zdania ze bez tych pestek waga zdecydowanie bardziej by ci spadła bo na uderzeniówce spada nawet 5 kg!!!!


ja na obiad miałak kebaba a raczej kurczaka i kapustę które z niego wyjadłam....:) ale było smaczne i jaka odmiana:)
cos nas tu mało dzisiaj:( i jak pusto bez mamy i buni:(
 
Ja miłam kebaba wczoraj i dziś, bo nie mam czasu gotować :D
Zaraz mąż wraca, to się z wami żegnam, odezwe się niedługo, już pewnie z nowego mieszkanka. Wy tu nie grzeszcie tylko póxniej się ładnymi spadkami pochwalicie :)
 
myszta - też bym sobie tak nie przegryzała, bo będziesz się dużo dłużej męczyć na diecie...

MAMA - CZEMU SIĘ NIE ODZYWASZ??????????????????? JAK NA USG??????????????

LIlith - kiedy ten TV przychodzi??? Bo ty się nam wykończysz...
 
Halo, dzień dobry!!!
Ktoś mnie tutaj jeszcze pamięta??? :)

Widzę dużo nowych osób, fajnie,że jest nas tyle!
Skończyły się (po miesiącu) nasze choroby i mam nadzieję,że wyczerpaliśmy już limit chorób na cały następny rok.
Wracam na dietę od poniedziałku!
Nie będę zaczynać w weekend, przede wszystkim dlatego,że w czwartek mieliśmy dużą imprezę rodzinną i mam zapas "normalnego" jedzenia w lodówce.
Mam nadzieję,ze tym razem nic mi nie przerwie diety i że sama się nie złamię.
Nie jestem w stanie nadrobic zaległości, bardzo dużo piszecie :)
Zaglądałam do Was od czasu do czasu, ale nie jestem na bieżąco.

W poniedziałek zacznę dzień od słynnej owsianki. Zachwalacie ją, a ja nawet jej nie spróbowałam.
Znalazłam fajny przepis na roladę z łososiem. Nie wiem czy znacie, jeśli ktoś będzie chętny to napiszę go później.

Miłego dnia!
 
witam się z buziaczkami:)
loree dobrze ze do nas wróciłaś:) mamy prawie tyle samo do zrzucenia:)
lilith jak tam twoje nerwy ukojone już??
mama bunia justa i reszta dukanek tęsknimy

ja oczywiście już po owsiance i pofolgowałam sobie i zjadłam jeszcze 2 kabanoski:) muszę się pochwalić ważyłam sie i jest 200g mniej pomimo tego że mam @ 4 dzień warzyw i troszkę zgrzeszyłam w środe:) także jest dobrze:)
 
Loree- dawaj ten przepis koniecznie, uwielbiam łososia:)) Ja też jeszcze nie jadlam tejj owsianki ....

Bafinka - ja też ważę mniej, pędzę zmianić suwaczek:)))
 
Jestem, zaglądam, czytam, odpisuję ... ale jak już wcisnę "wyślij" to mnie wywala , więc wolę się już nie odzywać ;/

Waga pisałam? Spadła do 61,3 kg, ale oficjalna zmiana suwaczka jutro. Od jutra warzywka :D i znowu szaleństwo.
Cieszę się spadkiem wagi, ale moimi cyckami już nie ;/ Zrobiły się takie flaki o.o i z rozmiaru E czy DD zeszły pewnie na C ;/ Tam akurat mógł zostać ten tłuszcz ;/

myszta witaj.O pestkach dziewczyny się już wypowiedziały, popieram.
Lilith sprawnej przeprowadzki Ci życzę, wracaj do nas szybciutko ;)
Loree witaj ;) I ja jestem miłośniczką owsianki ;) Koniecznie spróbuj. Super , że wracasz. A przepis wrzuć, wrzuć ;)
Bafinka no to jak na @ , warzywka i grzeszki to całkiem niezły spadek szczęściaro. Gratuluję!
wikulaa i Tobie Gratuluję! 13,8 kg wow , piękny wynik.

A mama05 miała komuś wysłać sms-ka , czyż nie? I co? I co?
 
reklama
ale sie nalatałam! 22 mam rocznice już 8 lat jestem parą z m i właśnie dziś kupowałam prezent bo jak po niedzieli pójdę do szpitala to już nie będe miała jak... kupiłam mu ekspres do kawy bo on jest smakoszem ( ja z tego nie skorzystam bo ja nie pije..) i wiecie jaka promocja była??:) w tchibo kupowałam kosztował 350zl w tym 100zł oddawali w bonie więc kupiłam mu jeszcze bluzę i koszulę co prawda troche dopłaciłam ale i tak jestem szczęśliwa:) myślicie ze fajny prezent???? sliczne kieliszki tam mieli ale to raczej by mu sie nie spodobało...
 
Do góry