reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta odchudzająca starającej

Kochana, no własnie jeden kg a tu gorzej, jakbym miała 5 zrzucić :D Dobrze, że zrezygnowałam z tamtych 2, bo na pewno bym nie podołała :d
Ale, ale, juz grudzień, a u mnie od grudnia miały być rybki - karpie, jakby były, to moge je jeść na sniadanie, obiad i kolacje, wtedy to mogę poszaleć i spróbować zrzucić te kg :D
Jutro pójdę do sklepu, zobaczymy :)
 
reklama
czesc babeczki,nadrobie za chwile,leze kiedy moge i dopiero kompa odpalilam ,wczoraj mialam male plamienie,poszlam do gina u mnie w miejscowosci,dostalam lutke,po usg jest za wczesnie zeby stwierdzic ciąże,endo mam cienkie bo 8mm i tym sie martwie...dzis test robilam,po plamieniu nie ma sladu,test wyszedl mocniejszy niz wczoraj-mąż spojrzal i powiedzial,ze sie udalo bo mocne krechy:))

a mi waga spadla do 59,200 zaraz zmienie suwaczek...jem "normalne"rogale i bulki,pije herbate zieloną i 1 slabą kawe.

mam nadzieje,ze u Was tez spadki :))buziaki i pozdrowienia..
 
Mama odpoczywaj i nie martw się, na pewno będzie dobrze!
I gratuluję! Widzę,że jako pierwsza osiągnęłaś swoja wymarzoną wagę !!!! ;-)
 
A ta dieta nie szkodzi staraniom o dzidzie? Bo tak się zastanawiam czy też na nią nie przejść. Teraz jestem na diecie 1200kcal od dietetyka, ale już nie mogę patrzeć na to jedzenie. Ciągle to samo. Jak myślicie zmienić diete czy zostać przy tej co mam?
 
A ta dieta nie szkodzi staraniom o dzidzie? Bo tak się zastanawiam czy też na nią nie przejść. Teraz jestem na diecie 1200kcal od dietetyka, ale już nie mogę patrzeć na to jedzenie. Ciągle to samo. Jak myślicie zmienić diete czy zostać przy tej co mam?

Dietę Dukana ( lekko zmodyfikowaną) mogą stosowac także kobiety w ciąży, więc nie sądzę,żeby przeszkadzała w staraniach.
A jakie efekty są po stosowaniu Twojej diety?
 
Mama - mama nadzieję,że u Ciebie wszystko będzie dobrze!!!

U mnie dzisiaj 60,400 na wadzę więc nie jest że do końca tygodnia będzie równe 60 i potem przechodzę na III fazę!
 
reklama
Do góry