reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta odchudzająca starającej

reklama
dzień doberek:) pogoda fatalna a ja muszę iść na zakupy bo kompletnie ubrań na taką pogodę nie mam wszystko ze mnie spada.. nawet najmniejsze spodnie z wagi przed przytyciem są luźne.... więc muszę wyjść na ten sybir:(
na śniadanko była owsianka:) i mam mały spadek 300g:)

gratuluje spadków a tobie mama podwójnie bo i za wagę i za dzidzie należą się wielkie gratki:):)
 
BAFINKA- gratki spadku:)
i dzieki,ale z dzidzią to jeszcze do mnie nie dociare wiec czekam do wizyty u mojego gina 14 grudnia i wtedy sie wyjasni...

LILITH- kochana macie tak takie testy co pokazują w ktorym tygodniu ciązy sie jest???bo u nas są takie na II kreski i z + jesli jest ciąża...moze jak macie to napisz mi ile kosztują ,wysle Ci kaske i mi kupisz,co ??? :)chyba ,ze nie macie albo to problem to spoko loko:)

LIREE- czesc ,u mnie dzis tak jak wczoraj czyli apetyt sredni wrecz maly,wypilam kakao,wzielam lutke i folik...dzis znowu test robilam i Zuza mowi ,ze widzi 2 kreski wiec Jej wierze:)))

DZIECI W DOMU BO TAKIE ZAPY,ZE NIE MOZNA WYJECHAC Z PODWORKA...
 
ja zaraz muszę wyjechać i jestem ciekawa ile dzisaj będę jechała przez miasto, bo przecież pewnie nic nie jest odśnieżone...

Miłego dnia wam życzę!
 
apetyt sredni wrecz maly,wypilam kakao,wzielam lutke i folik...dzis znowu test robilam i Zuza mowi ,ze widzi 2 kreski wiec Jej wierze:)))
Przeczytałam "wzięłam lufkę " :)
Jak córka mówi,że są dwie kreski to są ! :)

Wikula U nas też masakra! Zasypane wszystko i po południu znów ma padać.
Musze jednak przyznac,że jak patrzę przez okna to widok jest piękny! Taki mały plusik tej sytuacji.
Uważaj na drodze!
 
Witam się :)

Gratuluję spadków, wspaniale dziewczyny :)

U mnie skok ;/ nie mam pojęcia od czego to.. wczoraj z ciekawości robiłam test owulacyjny, bo w zeszłym cyklu wyszedł tego dnia już pozytywny [ porównując do skoku, by się zgadzało i do poprzednich cykli ] a teraz nic, tylko jakiś cień, więc pewnie wszystko się poprzesuwało.. może dlatego, że odpuściłam a może dlatego, że ne jem już wcale wiesiołka..
Nawet mnie to nie specjalnie interesuje :D


Mama, są tu testy, które pokazują który to tydzień ciąży.
A w polsce takowych nie ma?? Bo z tego co wiem to są :D
Zobacze jutro po ile są, bo wnioskuję, że nie mam czekać jak co aż przyjdą z ebeya :D
 
reklama
WIKULA- dziekuje :)o taki mi chodzilo-drogi,ale pomysle i moze za kilka dni zamowie...za tydzien wyplata to wiesz :)))
a Ty jak zalatwilas sprawy na miescie ??
ja mierzylam tempke niedawno na dole i mam 37,6 a rano byla 37,1..wiem ,ze popoludniu nie ma co mierzyc ,ale jak jestem pelna nadzieii to i tempka 2 razy mierze :))
 
Do góry