reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta odchudzająca starającej

W takim razie zaczynam od poniedziałku. Dzięki dziewczyny:)

Dobra decyzja! Przed świętami na pewno sporo zrzucisz, bo jeszcze jest dużo czasu. Może wcale nie będzie tak źle, choc dla kazdej z nas święta to trudny okres.
Masz książkę? Warto przeczytac przed rozpoczęciem diety. I koniecznie zrób sobie zakupy w weekend, jesli od poniedziałku masz być na diecie.
Powodzenia!
 
reklama
Dobra decyzja! Przed świętami na pewno sporo zrzucisz, bo jeszcze jest dużo czasu. Może wcale nie będzie tak źle, choc dla kazdej z nas święta to trudny okres.
Masz książkę? Warto przeczytac przed rozpoczęciem diety. I koniecznie zrób sobie zakupy w weekend, jesli od poniedziałku masz być na diecie.
Powodzenia!
Tak mam książkę. Bo rok temu byłam na tej diecie ale zaszłam w ciążę i przestałam ją stosować. Potem poroniłam a moje kg, które zdążyłam nabrać w krótkim czasie zostały.
 
witam sie,ja po sniadanku,koncze kakao...
zobaczylam dzi na tecie mega wyrazne II krechy-Tomi wstawi po 18.00 jak wroci z pracy bo ja nie umiem...

musze poczytac o III fazie,zeby sie trzymac dobrych zasad zywienia i zeby sie dzidzia dobrze rozwijala:tak:

mam nadzieje,ze zobaczycie dzis spadki piekne i Wasze suwaczki beda jeszcze piekniejsza:tak:

BUNIA,MAĆKU- gdzie jestescie ??????????????
 
dzień dobry kobietki:)
mama ile ty już tych testów zrobiłaś??:)
zazdroszczę wam tej 3 fazy:(
justkaaa fajnie ze się zdecydowałaś mamy podobną wagę do zrzucenia więc się będziemy motywować:) choć na początku waga leci szybko po tem jest wolniej więc pewnie szybko mnie dogonisz i pewnie nawet przegonisz..:)
 
Dobrze Mama :)
Na która dziś wizyta u ginka??

A jak wy dziewczyny?? Spadki są??

Ja wczoraj skosztowałam odrobiny spagetty i .. nie posmakowalo mi.. dziś miałam mieć węgle ale chyba jednak zostanę przy swoim kuraku.. wiedziałam, że tak będzie :d Jak już będę mogła to mi to po prostu nie posmakuje.. i przejdą ochoty :D
 
LILITH- ja mam mojego gina 14 grudnia a tu u mni w miejscowosci mam we wtorek i nie wiem czy isc czy czekac do mojego??...ja mialam miec w piatek tu u mnie wizyte ale jak zobaczylam plamienie we wtorek i pojechalam do niego to potem zapisal mnie na kolejny wtorek czyli 7 grudnia..
a Tobie zycze smacznego kuraka-my jutro znowu zrobimy tego na butelce piwka:)do tego fasolka szparagowa.
 
reklama
LILITH- w sumie czuje sie normalnie...to dopiero 5 t.wiec objawy dopiero przyjda;/ a narazie czuje mrowienie w piersiach,mam wodnista wydzieline tak ze jak czasem poleci do biegne do wc bo mysle ze @ ale wkladka czysta-ufff,troche mam mniejszy apetyt i to wsztstko...biore lutke rano i wieczorem,leze kiedy moge i tyle:)
 
Do góry