reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta odchudzająca starającej

reklama
No to w takim razie ruszam w poniedziałek z dietą. Jutro muszę jeszcze zaliczyć imieniny mamy a tak dawno nic dobrego nie jadłam że jutro chodź troche to muszę.
 
musia gratki ale niespodzianka:) ogólnie to widze że sporo dziewczyn zafasolkowało w ostatnim czasie więc jest szansa i dla nas:):)
ja na obiad zjadłam jajecznicę z 4 jaj i 1 kiełbaski z fileta:) i tak się najadłam ze już kolacji nie jem...
 
Hej!

Loree- a jak tam u Ciebie????
Powoli do przodu. Miałam już dość diety i chyba musiałam odpocząć. Największym błędem było u mnie przestrzeganie diety przez 5 dni w tygodniu a w weekend obżarstwo. I w taki jeden weekend nadrabiałam to, co zgubiłam przez tydzień.
Teraz jakoś mi łatwiej, ale staram się wyszukiwac więcej fajnych przepisów, bo na widok ryb mam odruch wymiotny :)
Waga spada powoli, więc nie sądzę,żebym dała radę zrzucić jeszcze 8 kg. Jak uda się schudnąć do 55 kg to tez będę zadowolona.


LILITH- nie szukaj tego testu co pokazuje tygodnie-po dzisiejszym wierze,ze jestem:)

W końcu uwierzyłaś ! Super :)

a ja zaczęlam jescze dodatkowe ćwiczenia A6w, dzisiaj drugi dzien mojej męczarni, ale mięśnie brzucha już mocno czuję. Byłoby super, jakby się jeszcze pozbyła tłuszczyku z brzucha,k wtedy już naprawdę byłabym laska, hehehe

a waga u mnie dzisiaj już 60, 300, jutro mam nadzieję będzie 60, 000 i to bedzię świetny poczatek III fazy:)))
Podziwiam, ja nie mam sił na ćwiczenia. Może gdybym miała z kim chodzić na siłownie to byłoby mi łatwiej. Super,że przechodzisz juz na III fazę.


hej kochane ;** Jednak dlugo bez was nie wytrzymałam i wracam na forum. Moja dietka znowu przerwana z powodu II kreseczek na tesciku ;DDDDDDDD Niby Dukan pisze, ze dieta moze byc stosowana w ciązy, jednak ja się boje. A co u was?;)))))

GRATULUJĘ!!!!! Ciesz się ciążą , zawsze możesz do nas wrócić za kilka miesięcy :)

No to w takim razie ruszam w poniedziałek z dietą. Jutro muszę jeszcze zaliczyć imieniny mamy a tak dawno nic dobrego nie jadłam że jutro chodź troche to muszę.
Należy Ci się jeden dzień szaleństwa :)
Baw się dobrze i smacznego!
 
Loree- chyba każda z nas przechodzi przez etap znudzenia i obrzydzenia diętą...ja też już nie dam rady zrzucić tych dwóch kga na II fazie, mam dość...
A co do siłowni i ćwiczenie, to chodze z koleżanką dlatego jest mi łatwiej, ale gdybym miała dwójke dzieci, to na pewno nie miałabym siły na takie rzeczy, ty masz swoją siłownie w domu, hehhe
 
Dzieki dziewczyny ;))

Bafinka pewnie ze jest szansa i to ogromna dla Was ;)) Wyobraz sobie jak tyle zafasolkowało to ile fluidkow bedzie. A z taka iloscia fluidkow nie sposob nie zafasolkowac ;)))))
 
Wikula najgorsze jest to,że ja cały dzień za nimi biegam i często nie mam czasu zjeść czy napić się kawy. Ale za cholerę nie chudnę od tego :)
Nawet półtora roku karmienia piersią mi nie pomogło. Jak już przytyję to bardzo ciężko mi zgubic zbędne kg.
Wróciłam juz do wagi sprzed drugiej ciąży, więc i tak nie jest źle!
 
dzień dobry dziewczynki:)
ja zaraz wybieram się na maraton po sklepach... a potem będe pichcić nie dukanowe żarełko na imprez wieczorem... założenie jest takie że nie będę jeść ale nie wiem czy mi się uda:( jak narazie się trzymam na śniadanie owsianka i zielona herbatka a na stole leżą ciastka dla męża... wrrrr całe życie trzeba sie pilnować
 
reklama
Musia, gratuluję !!

Bafinko, dasz radę :)


Ja za to, od czwartku na III fazie, ale.. nie jem chleba ani owoców.. wczoraj jedynie zjadłam węgle, maleńką porcję spagetty.. no nie wiem, jak już mogę tak jeść to nie mam ochoty.. znowu chce jeść kuraka itp. Pojęcia nie mam, skąd to się wzięło.. jak pomyślę o chlebku czy innej dozwolonej rzeczy to aż źle mi się robi..

Dziś na obiadek mam udko plus placuszki z cukini z sosem pieczarkowym i gulasz. A moi placki ziemniaczane z gulaszem..
Ciekawe jak tam moja waga :)
Dziś 15dc, dzień kiedy mam najpóźniej skok.. a tu nic, wczoraj test owulacyjny negatywny :D Dobrze, że sobie darowałam te staranka, bo teraz pewnie bym się zamartwiała :) Za to niestety bardzo opuchnięta od wczoraj jestem, boli podbrzusze i jajniki, nie znoszę tego okresu.. a mówi się, że kobiety na owulację pięknieją ..
 
Do góry