reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta odchudzająca starającej

BAFINKA- tule:sorry2:mam nadzieje,ze nastepny cykl bedzie Twoj:tak:
LILITH- hejka;-)

my dzis na obiad mieliśmy gęś:szok::-D:-D i lane kluseczki i surowka z kapusty,jablka i marchwi-pycha bylo i do teraz mnie trzyma a jedlismy o 13.00:-p

pozdrawiam wszystkie babeczki i milej ,leniwej ,rodzinnej niedzieli życzę:tak::-)
 
reklama
Co tam dziś ?? Mnie rozłożyło i nawet nie mam siły się władować na wagę.. już mam 17 dc a tu boli i boli, ciagle napuchnieta, mam już dość tego :(
 
LILITH- oj wspolczuje...mam nadzieje,ze na dniach poczujesz sie lepiej:)

ja zjadlam owsianke,ale z kiepskim apetytem...teraz pije zieloną herbate.

BUNIA,LOREE,MAĆKU- gdzie jesteście baby jedne???
BOOZQOWA- to samo,pisala i zniknela-wychodzić z domowych obowiązkow i pisać co u Was!!:)))))))
 
Ja nie mam apetytu na nic :( Na obiad miały być filety z kurczaka plus surówka i dla mojego ziemniaki ale nie mam jak wyjść i pojęcia nie mam co by naszykować :(
 
Hej!

Mama jak zdrówko?

U mnie zastój :(
Nie mam sił dziś nic gotować, zjadłam tylko sałatkę z jajek, tuńczyka i ogórka. Od piątku boli mnie szyja i łopatka i ból promieniuje na rękę. Nic nie mogę sama zrobić i fatalnie się z tym czuję. Dopiero w czwartek mogę pojechac do lekarza, bo dziś i jutro M jest długo w pracy a sama auta nie poprowadzę, bo nawet nie dam rady w lusterko spojrzeć.

Jak u Was waga???
Gdzie są wszystkie nowe dziewczynki???

Mój M dziś przywiezie z pracy dwie wielkie paczki słodyczy dla dzieci. Będzie ciężko się oprzeć!
 
LOREE- mam to samo z paczkami :):)));/
mam nadzieje,ze sie oprzesz i bedzie spadek :)
tego zyczę!

LILITH- ja jestem na III ale mąż na II :))


BAFINKA,WIKULA- a Wy gdzie jesteście????????????????????????????


co tu taka cisza???????????????!!!!!!!!

MARTOLINKA,JUSTAAAAAAAAAAAAA- a co u Was!!?????
 
reklama
U mnie też stoi.. ale lepsze to niż jakby szła do góry. Liczę, że po czwartku trochę spadnie i w końcu te ryby dostanę..
Przyznam wam, że jakoś tak dziwnie się czuję na tej III fazię.. niby 3 a mi brak odwagi by jeść to czy tamto.. do dziś owoca ani jednego nie zjadlam naprzykład. Ogólnie to marzy mi się powrót do diety i zgubienie tego co chciałam bo jednak nadal źle się czuje..
Wiem jednak, że byłoby to złe, tak więc czekam dzielnie do końca świąt. Choć co.. ten rok zaczelam dieta i kolejny tez? ech :) ja to lubie pomarudzic :D
 
Do góry