reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dieta proteinowa~

witam ja stosuje diete proteinowa od 2 stycznia,po ciąży doszłam do wagi 72 kg i to mną szturchnęło na dzień dzisiejszy waże 63 i chudnę dalej:-)
 
reklama
hej Beata
ja teraz mam II Faze,,,zeszlo mi 4kg.....teraz walcze o jeszcze 4kg..ale juz ciezej...
ja jade 1/1...
a u ciebie jak.....
 
ja też II faza i jestem na systemie5/5 jakoś najbardziej mi odpowiada ja chudnę teraz mniej więcej 1 kg na tydzień,tez jeszcze z 5 kilo chcę zrzucić:-)
 
A ja właśnie przeczytałam kolejną książkę Dukana. Mężczyźni wolą kągłości. I zgadzam się z autorem- kobieta nie może być za chuda; ma mieć kobiece kształty, a nie wieszakowate. Życzę sukcesów w gubieniu kilogramów i nie zapominajcie, że na kości to i pies nie poleci :D
 
Stosowałam kiedyś w/w dietę i przez pierwsze dwa tygodnie schudłam około 3 kg. Serdecznie ją polecam, ale trzeba wiedzieć o niej jak najwięcej żeby nie zrobić sobie krzywdy. Np trzeba dużo wody pić gdyż jest to dieta strasznie ciężkostrawna, i mało urozmaicona. Stosując wszystkie znane zasady można naprawdę szybko schudnąć.
 
dziewczyny ta dieta może wyrządzić więcej szkód niż dobrego! uważajcie i pilnie obserwujcie swój organizm!
Ja polecam więcej warzyw, wykluczenie słodyczy z diety i odrobinę ruchu, najlepiej na świeżym powietrzu:)
 
reklama
Okey tylko uważaj na nerki, jak zauważysz jakieś niepokojące sygnały typu bolące nerki lub zabarwiony mocz to przerwij. Bo dieta bogata w samo białko zakwasza organizm i nerki nie potrafią sobie z tym poradzić, możesz mieć później problemy :)
 

Podobne tematy

Do góry