reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dieta proteinowa~

U nas na maju 2008 sporo dziewczyn stosowało/stosuje tę dietę i mają bardzo fajne wyniki.
Ja w książce "Dieta albo cud. Test 42 diet" czytałam opinię o tej diecie - generalnie została skrytykowana, m.in. dlatego, że spożywanie białka w tak dużej ilości jest bardzo obciążające dla nerek.
Polecano tam inne diety, które wprawdzie nie gwarantują super szybkiego chudnięcia, ale są ponoć zdrowsze i zapobiegają efektowi jojo.
W każdym razie na krótką metę ta dieta pewnie się sprawdza, tylko właśnie, co z jojo....?
 
reklama
Jestem na diecie proteinowej 14 dzień :tak:efekt 3,5 kg w dół,cieszę się :tak:ale przed mną jeszcze długa droga.
 
Dołączam się i ja:-) Jestem na proteinkach drugi dzień. To moje drugie podejście do tej diety. Poprzednim razem przez święta nie wytrzymałam :dry: Mam nadzieję że tym razem się uda :-) Mam do zrzucenia 4-5 kg. Jest to niewiele ale one sa strasznie uparte i nie chcą mnie opuścić :baffled:
 
Bo to jest dieta Dukana :-)

Ja zaczęlam 3 miesiąc z Dukanem i -15 kg :-)

Witam wszystkie walczące i dołączam do grona
 
ja dopiero dzisiaj zaczynam ;)

jestem w trakcie czytania książki :)

zrobiłam sobie test dukana i gdyby tak jego prognozy się sprawdziły byłabym w 7 niebie :)
a ze i tak jestem mięsożercą więc dieta chyba będzie mi odpowiadać chociaż te pierwsze dni bez warzyw i owoców trochę mnie przerażają ;) ale jestem dobrej myśli :)
 
reklama
A ja dzis zaczynam dietke Dukana. To bedzie drugie podejscie i mam nadzieje ze teraz wytrwam do konca...



ticker.php
 

Podobne tematy

Do góry