reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta u 9 mięsiecznego dziecka

Dołączył(a)
23 Sierpień 2020
Postów
6
Drogie Mamusie. Jak to u Was jest z posiłkami. Moja ma głównie papki, jak próbuje jej przemycić małe kawałeczki to nie chętnie je. Ogólnie to zjada wszystko, oczywiście jak grudek nie ma🙂. Zje chrupka, bułeczkę, banana. Czekamy jeszcze na pierwszy ząbek.
Podzielcie się jak to u Was jest/było z jedzeniem u takiego dziecka. Mi się wydaje że ma strasznie monotonny jadłospis.
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Pozdrawiam ☺️
 
reklama
Rozwiązanie
Mój syn od 8 miesiąca nie chciał już jeść bez grudek.. A że miał 4 zęby na krzyż, to połykał w całości.. I też się zastanawiałam, czy to ok. Papki mają różne smaki.. O monotonnię się nie martw- płacz składniki, by dziecko zostało odpowiednie składniki.
Za jakiś czas zatesknisz za tymi czasami..:)
Niektóre dzieci bardzo długo nie tolerują grudek w posiłkach czy kawałków. Najlepiej jeśli podasz cos w całości i sama będzie mogła sobie ugryźć i popróbować jak właśnie bułkę czy banana:) jest to przede wszystkim smaczniejsze niż coś bardziej zbitego w gładkim posiłku.
 
Mój syn od 8 miesiąca nie chciał już jeść bez grudek.. A że miał 4 zęby na krzyż, to połykał w całości.. I też się zastanawiałam, czy to ok. Papki mają różne smaki.. O monotonnię się nie martw- płacz składniki, by dziecko zostało odpowiednie składniki.
Za jakiś czas zatesknisz za tymi czasami..:)
 
Rozwiązanie
Do góry