reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta w ciąży ;)

reklama
A mam pytanko czy robiła któraś deser z tapioki ? Z mlekiem kokosowym? Plus jakiś mus do tego owocowy, Kurde próbowałam raz , ale nie wiem co robię zle? Te kuleczki tapioki posklejalay mi sie, glut sklejony sie zrobil, a przepisów mnóstwo w necie. W niektórych żeby najpierw moczyć ta tapioke, w innych ze od razu gotować:/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mam pytanko czy robiła któraś deser z tapioki ? Z mlekiem kokosowym? Plus jakiś mus do tego owocowy, Kurde próbowałam raz , ale nie wiem co robię zle? Te kuleczki tapioki posklejalay mi sie, glut sklejony sie zrobil, a przepisów mnóstwo w necie. W niektórych żeby najpierw moczyć ta tapioke, w innych ze od razu gotować:/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Tapioca gotuje się bez przykrycia i na bardzo małym ogniu, często mieszając. Jeśli tapiokę namoczysz, szybciej się ugotuje. Dodatkowo czasami dodaje więcej mleka kokosowego. Czasami wchłania więcej.

Ja lubię pudding a chia. Nie gotuję. Mieszam z mlekiem kokosowym czy migdałowym na wieczór i rano wyjmuję. Do tego robię mus owocowy. To moje śniadania.
f8ef3a11424013856f9703391caefb57.jpg
dd16aabdfd1d9c0dd7d14a61133308a2.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tapioca gotuje się bez przykrycia i na bardzo małym ogniu, często mieszając. Jeśli tapiokę namoczysz, szybciej się ugotuje. Dodatkowo czasami dodaje więcej mleka kokosowego. Czasami wchłania więcej.

Ja lubię pudding a chia. Nie gotuję. Mieszam z mlekiem kokosowym czy migdałowym na wieczór i rano wyjmuję. Do tego robię mus owocowy. To moje śniadania.
f8ef3a11424013856f9703391caefb57.jpg
dd16aabdfd1d9c0dd7d14a61133308a2.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Mmmmmmm pychotka:) właśnie taki mi sie marzy deserek :)
A powiedz mi czy najpierw zagotować mleko i dodać tapioke czy od razu zalać mlekiem i gotować razem ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak masz napisane na opakowaniu? Ja zazwyczaj płuczę, daję do garnka i od razu dododaję mleczko kokosowe. Ta większa wchłania więcej wody/mleka.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak masz napisane na opakowaniu? Ja zazwyczaj płuczę, daję do garnka i od razu dododaję mleczko kokosowe. Ta większa wchłania więcej wody/mleka.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Oki dzięki za info !:)
Na opakowaniu jest, żeby zamoczyć wstępnie w wodzie, następnie gotować do miękkości:)
Moze jutro cos poczaruje :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry