reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta w ciąży ;)

reklama
W domu mam nie gazowaną i gazowaną. Czasem mam ochotę z gazem + sok z cytryny, lub rozwadniam nią sok z czarnej porzeczki.
Sok pomidorowy uwielbiam... Mniam.
 
Niegazowana, niegazowana z cytryna i mięta lub niezdrowa naleczowianka cytrynowa przy wymiotach idealna, herbata czarna z cytryna, lemoniada... Sok z marchewki ale taki naturalny nie zageszczany, shake bananowy z tofu, nic innego nie wchodzi.
 
ja dziś 'fast food' zrobiłam :laugh2:
pierś z kurczaka w kostkę z przyprawami (papryka ostra i czosnek) do tego sos teryaki (Blue Dragon) - pod to Trendy Lunch (wersja z pomidorami), wszystko posypane zieloną cebulką. Mąż pytał, co to za wykwintne danie hahaha :laugh2:

w ogóle zaczynam przerażać samą siebie - po takim obiedzie wcisnęłam w siebie 3 małe ptysie, a po godzinie pączka :laugh2:
 
Za mną chodzi coś i nie wiem co [emoji12] zjadłabym coś, na nic nie mam ochoty. Zrobiłam zupę bo synek chciał. Nie tknę. Mąż błagał juz o fasolkę po bretońsku. Ma. Mi nie podchodzi. Chyba podjada do sklepu po pomidorki i fetę [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry