reklama

Dieta w ciąży ;)

Temat na forum 'Sierpniowe mamy 2017' rozpoczęty przez Adeline89, 19 Grudzień 2016.

1. za_necia11

za_necia11 Fanka BB :)

Adeline ja pije miętowke na śniadanie. Można pic w ciazy (jak wszystko w umiarem) rozluźnia błony śluzowe zoladka
    Mi sie marzy taka świeża z krzaczka

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

2. emikaa

emikaa Fanka BB :)

Ja gdzieś czytałam ze mięta właśnie pieprzowa okej, byle nie polna :) ale nie wiem czy taka ogródkowa to właśnie "polna" ?:)

3. reklama
  4. o.paulina

o.paulina Fanka BB :)

Kabanosy można wcinać?

5. za_necia11

za_necia11 Fanka BB :)

Ponoć tak ale tych dobrych i znanych firm bo chodzi o jakość mięsa

6. 25_pixels

25_pixels Zaciekawiona BB

Zastanawiam się nad kombuchą, bo to piję litrami. Podobnie jak garnkami robię wodę ze świeża miętą, limonkami i miodem. Samej wody pić nie lubię. Musi być z choćby łyżka miodu lub mała ilością soku. Wczoraj mąż zabrał nas na chińskie. Tak chora byłam jak nigdy. Wiec chyba wracam do gotowania

7. Adeline89

Adeline89 Fanka BB :)

8. 25_pixels

9. Adeline89

10. reklama
  11. 25_pixels

Zależy od tego czy kupujesz czy robisz sama. My kupowaliśmy do tej pory. Ale mąż bardzo polubił, wiec spróbowałam zrobić. Kupiłam organic grzybek z internetu. Na pintrest maja wiele przepisów. Metodą prób i błędów dowiedziałam się, że nam najbardziej smakuje z białego lub brązowego cukru z dodatkiem kubeczka malin. Generalnie jest to napój lekko gazowany z posmakiem i zapachem lekkiej fermentacji. Przechowywany zawsze w szklanych butelkach czy sloikach.

12. Adeline89

dla mnie to jakis kosmos :)

Poleć forum