reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta w ciąży ;)

A to moja zielenina na dzis:
Szpinak, banan, gruszka, jagoda, sok pomaranczowy, lod
4ede909afd8fa575c4f9eccd9aedb953.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
e20d1633ca30fd19bf045710f131970b.jpg
4cc79709a6d7e71e1ffadea67559c6ce.jpg

My tymczasem pijemy czekoladowe "mleko" z nerkowców i mamy chińskie. Młody jakby mógł wciągałby kluski nosem [emoji23][emoji23][emoji23] (wersja gluten free - alergicy w domu)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
e20d1633ca30fd19bf045710f131970b.jpg
4cc79709a6d7e71e1ffadea67559c6ce.jpg

My tymczasem pijemy czekoladowe "mleko" z nerkowców i mamy chińskie. Młody jakby mógł wciągałby kluski nosem [emoji23][emoji23][emoji23] (wersja gluten free - alergicy w domu)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To takie chińskie dania bardziej? Ja uwielbiam,a makarony to dopiero

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hahaha dzięki. Trochę się spieszyłem i są nieco nieforemne. Tam jest w środku krab z sriracha i majonezem (u nas mówią na to California roll). Mąż bardzo lubi. Robię tez inne. W sobotę zrobiłam znajomym dip karczochowo-szpinakowo-serowy. Kumpela uwielbia. Lubię eksperymentować. Choć teraz kiepsko z pichceniem bo ciagle mi niedobrze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oo super :) ja uwielbiam gotowac, ale bardzo tradycyjnie. U nas niestety makarony przechodza jedynie w formie spaghetti, jestesmy baaaardzo miesozerni, wcinamy tez duzo ziemniakow, kasz, warzyw. Codziennie obowiazkowo obiad dwudaniowy, obiady na slodko typu nalesniki, racuchy jemy...na podwieczorek [emoji14] dlatego nawet sie nie oszukuje, ze nie przytyje duzo w ciazy, bo apetyt dopisuje ;)

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry