reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta w czasie karmienia piersią

a ja wczoraj zjadłam tesciowej pierogi ze sliwkami i placek drozdzowy ze silwkami:-D pychota!!!!! Mały wiecej popierdział i to wszystko, zresztą on pierdzi zawsze i po wszytskim:-) armaty lecą 24h
 
reklama
Widzisz sempe super, a jeszcze jak byłyśmy w ciąży to mówiłaś mi, że nie będzie można jak mówiłam, że będę jeść:-D, a widać nie szkodzą.
 
hmm wiesz ze nie wiem co to szynka parmenska?:sorry2:

wyjątkowy okaz mi sie trafił z mojego synka, nabiał nadal jem i jestem w szoku więc korzystam, dzis na obiad leczo z cukini:-) z kiełbasą papryką i pieczarkami
 
sempe, to rodzaj włoskiej, surowej, podsuszonej szynki wytwarzanej z całych udźców wieprzowych z kością tradycyjnymi metodami w specyficznym klimacie na terenie prowincji Parmy, w regionie Emilia-Romania. Charakteryzuje się niższą zawartością soli w porównaniu z innymi szynkami tego typu, co nadaje jej charakterystyczny łagodny, relatywnie słodki smak. (wiki:-)), Pyszna ale droga:no:, z serem kozim i figami - RARYTAS
 
Ja na coraz wiecej sobie pozwalam, ciastka czekoladowe raz na kilka dni, z owocow jak narazie tylko banany i jablka, rzadziej winogrono, pozwalam sobie czasami na nescafe 2w1, na codzien pije Inke z mlekiem, wogole mleka to litr dziennie pije jakos tak poloubilam, do musli szczegolnie.Raz M nie wiedzial i kupil mi musli z orzechami, nie zaszkodzily.Co do pieczarek to jak byl sos na obiad to zjadlam ale bez pieczarek, sam sos ,bo sie troche obawialam...
 
ja generalnie większość rzeczy jem i małej nigdy nic nie było - jak myślicie - jak zjem gotowaną kapustę to będzie przegięcie? czy zaryzykować? nie chcę żeby Hani coś było, mam kapustę i muszę coś z niej zrobić, chyba że mąż sam ją zje..?
 
Olga, spróbuj. Nie musisz od razu całego garnka zjadać :)

U mnie diety nie ma w zasadzie żadnej, szczególnie w tym tygodniu - dojadamy żarcie po chrzcie ;) A Drobina brzuszkowo paradoksalnie ma się coraz lepiej ;)
 
Olga gorsza jest kiszona kapusta, spróbuj odrobine i zobaczysz.
A za mna chodzi ogórkowa!! Z takich domowych kiszonych ogórków kwaśna jak cholera ale sie boje jakoś. Mimo ze diety nie stosuje zadnej eliminacyjnej jem wszystko no i Żabie nic nie jest:tak:
 
reklama
Do góry