reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta !!! :-)

ja w przeciagu 2 miesiecy 5 kilo schudlam ale to dlatego ze wrocilam do pracy i jestem w ciaglym ruchu i brak czasu na posilki. Stosowalam kazda diete i chodzilam na aerobik i nic az w koncu zaczelam pracowac i waga leci, ale przestalam jesc:sorry::cool2:
 
reklama
8 kg mniej przy dużej nadwadze
Dieta trwa 5 dni i trzeba jej restrekcyjnie przestrzegać. Ważne jest zeby jesc co 2h.
serek trójkącik + kawa
jabłko
100g białego chudego sera lub sojowego jak ktos nie może krowiego
100g białego gotowanego miesa
codziennie mały świeży ananas i woda niegazowana 2l.

Powodzenia
Jeszcze jedno przy diecie trzeba pamietac o skorze i fekcie jaki nastepuje od tycia chudnięcia, powoduje rozstepy.
 
dziewczyny ja zaczynam stosowac od jutra albo od piatku ta diete czy ktora sprobuje ze mna ??? bedzie razniej.

Dieta kapuściana


Dieta kapuściana
5 kg w ciągu tygodnia

Kapusta kiszona jest wyjątkowo mało kaloryczna: w 100 g ma tylko 20 kcal. 7 dni na diecie kapuścianej pozwoli ci schudnąć nawet... 5 kg. Ze względu na monotonię posiłków trudno byłoby jednak wytrzymać dłużej. Ogranicz spożycie mięsa i węglowodanów, natomiast bez ograniczeń jedz „cudowną” zupę z kapusty.

Zasady diety:
Jada się kapuśniak w dowolnych ilościach. Natomiast śniadania i kolacje są bardziej urozmaicone, np. pierwszego dnia owoce, drugiego - warzywa, trzeciego - warzywa i owoce, czwartego - mleko i banany, piątego - owoce oraz mięso lub ryba z warzywami, szóstego - to, co piątego, siódmego - gotowany ryż.

Zupa z kapusty
- Oczyść i pokrój 1 cebulę,
- 25 dag marchwi,
- 25 dag czerwonej i żółtej papryki,
- 25 dag kalarepki,
- 2 świeże pomidory.
Poszatkuj 25 dag białej lub włoskiej kapusty. Warzywa podsmaż na 1 łyżce oleju, zalej 1 i 1/4 l wody i zagotuj. Dodaj trochę suszonej cebuli i gotuj razem 10-15 minut. Dopraw do smaku solą jodowaną. Możesz również wzbogacić jej smak (w zależności od upodobań) curry, bazylią lub sproszkowaną papryką, pietruszką lub sosem sojowym.
Zupa przygotowana według tego przepisu powinna wystarczyć na 2 dni. Nie dodaje ona kalorii, a im więcej jej zjesz, tym więcej kalorii spalisz.

dzień pierwszy
Możesz jeść zupę z kapusty i owoce z wyjątkiem bananów. Najlepsze są melon i arbuz. Pij tez dużo niegazowanej wody mineralnej i niesłodzonej herbaty.

dzień drugi
Jedz zupę w dowolnych ilościach i warzywa, unikaj groszku, kukurydzy i fasoli oraz owoców. Na kolację przygotuj 2 ziemniaki średniej wielkości, gotowane lub pieczone z masłem.

dzień trzeci
Bez ograniczeń jedz zupę, owoce i warzywa (z wyjątkiem bananów i ziemniaków).

dzień czwarty
Dziś możesz jeść - oprócz zupy - banany (4-6 sztuk) i pić odtłuszczone mleko oraz dużo niegazowanej wody mineralnej.

dzień piąty
Wreszcie przyszedł czas na mięso. Możesz zjeść ok. 200 g wołowiny, do tego pomidory - 6 świeżych przez cały dzień. Wypij też ok. 6-8 szklanek wody. Zupę zjedz przynajmniej 1 raz w ciągu dnia.

dzień szósty
Wołowina lub ryba i jarzyny - tyle, ile potrzebujesz, żeby nie czuć głodu. Przynajmniej 1 raz zjedz zupę.

dzień siódmy
Ciemny ryż lub kasza gryczana, niesłodzony sok owocowy oraz warzywa - jedz tyle, ile chcesz. A do tego przynajmniej 1 raz kapuśniak.
 
aga- a znasz jakąś osobe której ta dieta pomogła?
mi jakoś ciężko uwiezyc w diety cud...

moja najlepsza dieta jest brak męża- on za duzo mi pozwala:-D
w calym mmooim cwiczeniu i mniejszych posilkach niekiedy pozwole sobie na cos slodkiego- tak na polepszenie humoru..
niestety u mnie jest problem ze skora na brzuchu:wściekła/y: myslalam nawet o operacji, ale narazie zobacze co pomoga brzuszki:tak:
 
reklama
Do góry