reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta !!! :-)

reklama
Cóż..... najlepsza dieta to podobno ŻP ale przy karmieniu piersią to bym konia z kopytami zjadła :-D jednak jak stosowałam dietę cukrzycową (ciążową) przytyłam książkowo jednak po porodzie cukrzyca minęła a ja niestety wróciłam do starych i złych nawyków żywieniowych.
Co mogę poradzić:
jeść 5-6 małych posiłków dziennie

1. (8.00) 3 kromki razowego bez masła z chudą wędliną i pomidorem plus niesłodzona herbata
2. (11.00) 2 kromki Wasa z serkiem almette
3. (14.00) piers z kurczaka gotowana z warzywami
4. 17.00 jablko
5. 20.00 3 kromki razowego z szynka herbata

a najlepiej unikac slodyczy i jesc mniej
 
ja narazie odstawilam slodycze i jem 3 posilki dziennie ale ten ostatni jest do 18:00 po 18:00 nic nie jem no ewentualnie jablko lub inny owoc, oprocz tego jeszcze nic smazonego, tylko gotowane na parze, duszone itp. no i duuuzo wody mineralnej nie gazowanej... zobaczymy czy beda efekty....
 
aga- oprócz diety trzeba włączyć dużo ruchu żeby były lepsze efekty.. ja chodze na siłownie 3 razy w tyg na wacu well + rowerek stacjonarny w domku i brzuszki ale na ab rocket... narazie przez miesiac schudlam ok 5kg.. no i juz widze po spodniach ze sa na mnie za duze:tak:
mam nadzieje ze do wakacji jakos bede wygladac;-)
 
Bo najlepsza djeta to MZ (mniej zrec):-D ale tak powaznie to tez sobie obiecalam ze zrzuce 5 kg, poki nie zrobi sie z nich wiecej.
Cwiczenia polaczone z djeta daja efekty, ale ja roche leniwa jestem i brakuje mi motywacji.
 
reklama
Do góry