reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta

reklama
Nie pamietam kto napisał tę książkę,ale faktycznie jest niezla:)
Miałam ją w poprzedniej ciąży od koleżanki.
Ale z tą witamina A to nie przesadzajmy,bo może zaszkodzic jej przedawkowanie,a nie stosowanie kosmetyku.
Z moich dotychczasowych doswiadczen wiem,że powinno sie unikać serów pleśniowych i dojrzewajacych oraz różnego rodzaju podrobów np.pasztetu niewaidomego pochodzenia;)
Poza tym dobre dla nas jest wszystko to co ma czerwony kolor,tak mi powiedzial dawno temu gino:)
A najważniejsze to jeść tyle ile potrzebujemy.W poprzedniej ciązy przytyłam 18 kg i pomimo "nie-karmienia" oraz ogólnego zniechecenia do życia jakoś wróclam do formy bez diet i wyrzeczen:)
Pozdrawiam
 
Margolis specjalnie dla ciebie wyszperałam autorów:

Arlene Eisenberg, Heidi E. Murkoff,
Sandee E. Hathaway B.S.N.
"W oczekiwaniu na dziecko"

Ksiażka nie jest tania, za moja 4 lata temu zapłaciłam ok. 50 zl; ale korzystałam z niej przez cała ciażę, dokupiłam nawet potem "Pierwszy rok życia dziecka" z tej serii, jest świetna. Szczerze polecam
 
Dzisiaj zjadlam na sniadanko: serek light wiejski plus ziarno slonecznika plus 4 rzodkiewki plus pol pomidorka plus szczypiorek. o go pieczywo chrupnie. Najadlam sie na maxa... A jakie to smaczne bylo... Mniam, mniam
 
A ja zjadłam dwie kromeczki pieczywa chrupkiego z bialym serkiem i dżemikiem:)mniam.....
No i wypilam actimelka:)
:-*
 
No a ja twarozek z dzemikiem to za kilka dni - taka dieta. Ale te porcje sa dla mnie strasznie duze, bo jak na obiad zjesc 5-6 pierogow z serem?? Inna sprawa, ze racjonalnie to ja sie nigdy nie odzywialam, dopiero teraz... I to tez dopiero probuje... Uf.. ciezko mi idzie powiem Wam szczerze.
 
reklama
Do góry