reklama

Dieta

Temat na forum 'Plotki wózkowo - koleżeńskie' rozpoczęty przez ewasas, 26 Listopad 2014.

1. ewasas

ewasas Aktywna w BB

hej, czy wy tez macie taki sam problem co i ja? ciagle staram sie schudnac a waga stoi w miejscu.. jem warzywa.. owoce.. staram sie ruszac.. kupilam nawet hula hop... juz mi brak motywacji

2. mamanatanielka

mamanatanielka Zaangażowana w BB

Żeby było widać efekty trzeba przede wszystkim czasu. Może powinnaś się też z drugiej strony zastanowić nad konsultacją z dietetykiem, lekarzem albo więcej się ruszać po prostu?

3. reklama
  4. GoodChoice

GoodChoice Zaciekawiona BB

Odpowiednio zbilansowana dieta i ćwiczenia to podstawa. Owoce owszem, źródło witamin, ale czy ich duża ilość jest dobra przy odchudzaniu? W końcu zawierają cukry proste. A warzywa, szczególnie długo gotowane, w dużych ilościach też nie są polecane podczas odchudzania. Najlepiej udać się do dietetyka, albo znaleźć w sieci, najlepiej na jakimś sportowym forum, racjonalną dietę i zaadaptować ją pod siebie :)

A co do ćwiczeń... niestety łatwiej przytyć a ciężej potem schudnąć. Moim zdaniem ćwiczenia są niezbędne, a najlepiej minimum 4 razy w tygodniu.

5. ewasas

ewasas Aktywna w BB

myslalam o dietetyku.. o jakis suplementach diety.. ale sama nie wiem czy to jest skuteczne..

6. matyldda

matyldda Zaangażowana w BB

Warto skonsultować się z dietetykiem, na pewno regularne posiłki i w normalnych ilościach, nie za mało bo to też nie pomaga jak i nie za duże

7. ewasas

ewasas Aktywna w BB

wiem wiem wszystko w granicach rozsadku.. musze sie zorientowac w temacie co jest skuteczne

8. BajkoweUbranka_pl

BajkoweUbranka_pl Fanka BB :)

Ciężko doradzić jedna skuteczną dietę,ponieważ wiele zależy ogólnie od Twojego organizmu i przemiany materii. Ja np pije bardzo dużo wody,nie jem już po 18 i też są to zazwyczaj lekkie posiłki z warzywami czy owocami. Do tego dochodzi oczywiście także aktywność fizyczna.

9. mbu

mbu Początkująca w BB

ja też staram się nie jeść po 18, ale z motywacją ciężko

10. reklama
  11. ekom

ekom Początkująca w BB

Najzdrowsze jest jedzenie ekologiczne, bardzo pomaga w odchudzaniu

12. aneta_ck

aneta_ck Fanka BB :)

Dziewczyny ja schudłam 9 kg. Na prawdę nie ćwicze. Jedyne co to odstawilam praktycznie cukier. Jak juz slodze to trochę miodem. Mniejsze porcje ziemniaków. I przede wszystkim zero coli fanty itd. Żadne soki owocowe ani nic. I tu ktoś wspominał ograniczyć owoce. Dwie porcje dziennie wystarcza. Nie polecam bananów i winogron. Poza tym jem wszystko. Z tym że 5 posiłków dziennie ale małych. Zostało mi tak po cukrzycy ciążowej. Ale pomaga. Przed ciąża miałam 74 kg. W ciąży 83. Po ciąży 65 kg. I dzięki Bogu bo wzrost 162 :D pozdrawiam

Poleć forum