reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dieta

Sylwio gratukuje i to bardzo !!!!!!!!
U mnie 6kg mniej i jak narzie waga stoi w miejscu ,al,e jestem dobrej myśli;-). U mnie te 6kg. to kropla w morzu potrzeb ale naprawde czuje się lepiej bez tej szóstki nadbagażu ;-):-) no i brzucho jakiś mniejszy mi się zrobił albo wmawiam sobie hihihihi:-)
Ogólnie jestem zadowolona i dalej działam :-)
 
reklama
Brawo Dziewczyny !!!!!!!!!!!! tak trzymać.
A ja powiem wam szczerze że na dietce najbardziej skorzystał mój szanowny małżonek bo pożegnał większość brzuszka i też 9 kg. U mnie stanęło gdzieś na 6-7 zależy od dnia. I powiem wam, że stworzyłam potwora, bo normalnie mnie goni jak mnie widzi z czekoladą, albo masłem orzechowym :-) a sam sie pilnuje jak dziki

Sylwia i Stokrotki, proszę sie natychmiast zaprezentować w nowym mniejszym wydaniu :-D
 
Hmmm Sumko nie wiem czy coś będzie widać na zdjeciach bo jak mówiłam u mnie to kropla w morzu potrzeb :-)
No i jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za podsuniecie nam tej "diety cud :-) jesteś bogiem :-)
 
dziewczyny ja poprosze o jakieś linki do opisu south beach albo tym podobnych, wiem że Sumka jakiś czas temu zamieszczała ale już dość dawno i nie mogę znaleźć
 
No dziewczyny pelmna podziwu normalnie jestem dla was wszystkich: 9, 7, 6 kilogramow - to juz nie byle co. Ja bym dwa zrucila i zrzucic to nie problem w sumie - gorzej aby utrzymac te pozadana wage - bo u mnie skacze z tygodnia na tydzien:-( No ale zrobi sie cieplej i juz wogole odechce sie slodkich i ciezkich rzeczy (choc zasadniczo i tak za nimi nie przepadam)

Baska a widzialas to: Dieta South Beach - forum dyskusyjne
 
jestem pełna podziwu dla was. Ja bym przeszła na ta diete - tylko jak to zorbiś jak większość dnia jestem w pracy i nie moge sobie gotowoać????????
u mnie tylko 4 kg na minusie :-(
 
no przepiknie wygladam .... prosze cię Stokrotki - ryjek moze nie tragiczny ale reszta... 73 kg zywej wagi. prawie jak wieprzek.... ciekawe po ile teraz chodzi skup żywca wpieprzowego???
Przy 9 kg Sylwi twoich 6 ( w dużo krótszym przeciezczasie niz ja moje 4) i sumkowym chudziectwie to ja idę do domu bo mi wstyd:baffled:
 
:-DOJ BABY BABY............:laugh2:...JAK BY MOJ MAŻ POWIEDZIAŁ- TLKO WAS NAGRAC:laugh2::laugh2:...


A JA ZAPRZESTAŁAM OBRZERANIA SIE NA NOC...BO JAKOS TAK SIE CIEZKO (CONAJMNIEJ:eek:) CZUJĘ..
 
reklama
A ja jak was czytam to się wpędzam w poczucie winy bo mi mąż właśnie ciasto z lodówki przyniósł :(:(:(
 
Do góry