reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dietetyk internetowy

Dołączył(a)
6 Grudzień 2016
Postów
2
Hej! Wczoraj zapisałam się na siłownie, ale mam problem bo nie wiem co powinnam jesc żeby szybciej schudnąć. Potrzebuje kogoś takiego jak dietetyk internetowy. Znacie kogoś takiego? Pomóżcie!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam kolezanke-dietetyczke,ktora juz wiele osob obu plci wyprowadzila na prosta,prowadzi konsultacje rowniez przez skype'a,ale sa one platne. Nie wydaje mi sie,zeby taka usluga jak dietetyk mogla byc darmowa,nawet online,jesli ma byc rzetelna i skuteczna.
 
Mam kolezanke-dietetyczke,ktora juz wiele osob obu plci wyprowadzila na prosta,prowadzi konsultacje rowniez przez skype'a,ale sa one platne. Nie wydaje mi sie,zeby taka usluga jak dietetyk mogla byc darmowa,nawet online,jesli ma byc rzetelna i skuteczna.
Tez mi się tak wydaje. Jakieś namiary podasz?
 
No nie wiem czy taki internetowy okaże się dobry. W dzisiejszych czasach to raczej nic za darmo. Ale będę śledziła forum może i ja skorzystam.
 
reklama
reklama
Do góry