reklama

dietetyk Lublin

Temat na forum 'Diety, diety' rozpoczęty przez kakadudu, 5 Maj 2010.

1. kakadudu

kakadudu Początkująca w BB

Hej, szukam namiarów na dietetyka z Lublina. Mniej chodzi mi o schudnięcie, a bardziej o to, abym miała prawidłowo ułożony jadłospis, chciałabym widzieć jakie produkty są dla mnie wskazane, a których mam unikać. Ostatnio coś mam problem ze skórą, brak mi energii i jestem jakaś rozkojarzona. Podejrzewam, że to coś z organizmem nie tak, a nie chcę faszerować się chemią. Wszelkie info mile widziane.

2. mniam

mniam Początkująca w BB

Taką dietę może rozpisać ci Grzegorz Kowaluk. Jest dietetykiem i jednocześnie trenerem. Przyjmuje w Isto na Krolewskiej 8, w Paco i Luxmedzie. Telefon 500 259 770

3. reklama
  4. mala_zabka

mala_zabka Początkująca w BB

Dołączam się do powyższej opinii, Pan Grzegorz jest świetnym specjalistą, a przy tym niedrogi, nie wiem gdzie teraz przyjmuje, ale na pewno wszystkie szczegóły są na stronie ISTO. Polecam.

5. karlita

karlita Fanka BB :)

Dziewczyny a czy te jadłospisy sa trudne ??? z dwójką dzieciaków zawsze szybko jem a czasem nie jem bo nie mam czasu i mój metabolizm szlag trafił... zastanawiam sie nad pójściem do dietetyka

6. mala_zabka

mala_zabka Początkująca w BB

no to zadzwoń do Grzegorza Kowaluka z startowa, mi pomógł to i Tobie pomoże : )

wszystkie numery masz na startowa

Poleć forum