reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DIETKA 3 DNIOWA I JEJ EFEKTY

AgaR.

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Wrzesień 2004
Postów
2 238
Pierwszy dzień:

Śniadanie: pół grejfruta,1 grzanka z masłem

lunch: 1/2 kubka od kawy(to jest obowiązująca miarka,dalej będę pisała kk)tuńczyka w sosie własnym,1 grzanka bez masła

obiad: 200g mięsa(obojętnie jakiego),1 kk gotowanej fasoli szparagowej,1kk buraczków z octu,1 małe jabłko

deser: 1kk lodów waniliowych


Drugi dzień:

śniadanie: 1 jajko na twardo,1 grzanka bez masła,1 banan

lunch: 1kk twarożku grani,5 słonych krakersów

obiad: 1 gotowana kiełbasa,1kk brokułów,1/2kk gotowanej marchewki,1 banan

deser: 1/2kk lodów waniliowych



Trzeci dzień

śniadanie: 5 słonych krakersów,1 plaster żółtego sera,1 jabłko

lunch: 1 jajko na twardo,1 grzanka bez masła

obiad: 1kk tuńczyka w sosie własnym,1 kk buraczków z octu,1kk gotowaneg kalafiora,1/2  melona

deser:1/2 kk lodów waniliowych
                                                                                                                                         

                                                                                                                                         
Dietę stosujemy 3 dni w tygodniu(najlepiej stosować od poniedziałku do środy).Pozostałe dni można jeść normalnie,tzn.dowolne produkty ale ilości w miarę przyzwoite!!!
W trakcie diety można pić dowolneilości wody niegazowanej,herbatę i kawe.
Ubytek wagi ok.2,5-4,5 na tydzień.Średnio 6-8 kg w miesiącu.
Powodzenia!!!

                                                                                                                   
048_D685~Pooh-Disney-Posters.jpg
 
reklama
Ok,dietka dziala! :)W ciagu tygodnia stracilam 1,8 kg.Dzis zaczynam kolejne 3 dni dietki...(moze bedzie lepiej ;))
 
Tak, dietka stosowalam przez te 3 dni(pon.-środ.).Przez pozostale dni tygodnia jadlam normalnie.Nawet slokie tyle,ze w przyzwoitych ilosciach(tzn.jeden kawalek placka ,albo jedna kostke czekolady).
 
Agnieszka R pisze:
Tak, dietka stosowalam przez te 3 dni(pon.-środ.).Przez pozostale dni tygodnia jadlam normalnie.Nawet slokie tyle,ze w przyzwoitych ilosciach(tzn.jeden kawalek placka ,albo jedna kostke czekolady).

Aguś z czego ty sie chcesz odchudzic ???
taka fajna dupka z ciebie ;) ;D
 
Ja tez się chce troche odchudzić i przede wszytskim ujedrnić. Zamówiłam na allegro ksiązke do diety soutch beach. Nie wiem czy słyszałyscie. Podobno fajna sprawa. Raz chudnie się , dwa mozna jesc wszytsko, trzy zmienia na dobre nawyki zywieniowe.
Moze to spróbuje.
A no i od przyszego tygodnia raz na tydzien (na poczatek) do Gymnasion na zajecia ;D Juz nawet mam karte ihihi
 
Ta dietka to rozumiem, że co tydzień wymaga poszczenia przez 3 dni? I przez jak długi czas? W dietkach nigdy nie gustowałam, ale może warto spróbować?
 
elunia,tak co tydzień przez 3 dni dietka.Stosujesz ja tak dlugo jak chcesz ,tzn.do osiągniecia optymalnej dla Ciebie wagi.Ja stracilam 1,8 kilograma po tygodniu.
 
reklama
Do góry