reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DIETKI i TAKIE TAM :) czyli sie odchudzamy :)))

Hey.
Dziulka dzialam od 2 dni wg twojego przepisu ;-) i juz -2kg ;-) ....ciekawie się zapowiada ....

Czy któraś jeszcze uskutecZnia ?
 
reklama
Ja nie pierwszy raz jestem na tej diecie. W sumie ...- 50 kilo w 2 lata spadlam....ale na tej diecie z przerwami z 30
 
Anula, ja robiłam sobie fazy po 12 dni- tak akurat mi wyszło, bo chciałam się wyrobić ze wszystkimi etapami do swoich urodzin.
Teraz "zbieram się " , by powtórzyć, ale głowna przeszkodą jest to, że...zapomniałam o "swoich" jogurtach, gdy bylismy w sobotę na zakupach w Lidlu, a w naszym wsiowym sklepie nie ma takich, które by mi odpowiadały...tylko...teraz nie wiem, czy jest sens zaczynać...Wielkanoc zaraz, nie zdażę.
Na początku jedzonko kusi, potem przestaje- tak, jak Dziulka pisała- zmieniasz nawyki żywieniowe.To "wchodzi w krew" ;-)- pilnowanie się, by jesć zdrowo :tak:.
 
DZIULEK ja zatrzymałam się na -10kg i nic dalej.
Już było niby więcej, przyszła miesiączka i wróciło...
Nie mam już pomysłu, a po raz kolejny byłam ponad 2tyg. na pierwszej fazie.
Mam już tego serdecznie dość.
Ciągle sobie obiecuję, że znów zacznę pierwszą fazę, ale jak widzę mięsko czy sałatkę to nie mogę wytrzymać.
Brakuje mi ostatnio silnej woli... Może w końcu znów wrócę.
 
reklama
Ja sie zwazylam dzisiaj,zjechalam w 10 dni 6 kg. Jeszcze 5. Chudne wolniej teraz wagowo ale wizualnie dużo.ja zresztą zawsze będę ciężką jak szlak....62 kilo samych mięśni.a gdzie kości i inne flaczki?? :-)
MADI jak masz @ to normalka ze waga rośnie.u mnie tez bo zatrzymuje się zgodą w organizmie... Po okresie albo po świętach weź się za dietke od nowa. Ja z racji sportu i tylu godzin momentami chybabym padła... Jogurtu zagryzam kawalkiem bagietki, i jabłko codziennie. Mimo to chudne. Wolniej ale chudne
 
Do góry