reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DIETKI i TAKIE TAM :) czyli sie odchudzamy :)))

Ja też jakoś zebrać się nie mogę ;-)- teraz juz mi sie nie opłaca zaczynać- po 3 dni fazy to za krótko.
Ale po Świętach na pewno :tak:.

Madi, a Ty pisałaś, że jogurty naturalne zamieniasz na owocowe "light" - może tu jest pies pogrzebany? Te słodziki w nich ?
 
reklama
slodziki zatrzymuja wode w organizmie!!!!!!!!!!!!!!!!! wszstko co LIGHT to czysta zywa chemia syf :wściekła/y::wściekła/y: lepiej wsypac jak juz musisz pol lyzeczki cukru normalnego!
 
Witam,
Zaciekawiłyście mnie tą dietą ;-)
Do wagi, którą chcę osiągnąć mam do zgubienia ok 10kg... Choć na początek wystarczy 5kg :p
Jak myślicie - jak długo będzie trwała jedna faza? Obecnie ważę ok 67kg.

A podzielicie się, z jakich firm jogurty jecie? Czy te zwykłe czy 0%? Czy może to być np. jogurt Bakoma gęsty?
Z zupkami raczej problemu nie będzie, bo i tak dzieciom gotuję ;-)

I gratuluję spadków!
 
WITCH nie wazna marka, wazne ze normalne, nie te 0%, nie light. jak chcesz zgubic 10 kilo to zrob sobie pierwsza faze tydzien - powinnas zgubic 6-7 kilo, a wkolejnych zgubisz reszte:)))
ja ci nie podpowiem marek bo we FR mieszkam wiec inne jogurty ( danone mozesz oooo) :)))))
 
Ja kupowałam 1,5 % (jogurty, oczywiście) :tak:. Wydaje mi się, że taka ilośc tłuszczu w nich jest "akurat"- by były smaczne, a jednocześnie niezbyt tłuste. Raz spróbowałam "greckiego light", bo nie było "moich", ale nie był tak dobry, jak one.
Co do marki- tez, niestety, nie pomogę, bo ja znów w Danii:-D. Ale kupowałam najzwyklejsze z Lidla :tak:.
Myslę, że , by zgubić 5-10 kg, po tygodniu każdej fazy w zupełności wystarczy .
Tylko nie zaczynaj teraz, przed Swiętami :-p- bo się nie wyrobisz.
 
Dzięki dziewczyny za informacje:) Ja bym chciała się wyrobić do 29 kwietnia, bo 30 idę na wesele ;p
To chyba w sam raz by po świętach zacząć. Myślałam raczej by zrobić fazy 5-dniowe, zobaczę jak będzie mi szło.

A teraz sobie zafunduje dietę turbo 10-dniową, co by się na święta w kiecki pomieścić ;p
 
Próbuję się nastawić psychicznie na tą dietę - i boję się.
Boję się, że nie dam rady. Boję się, że szybko polegnę. Boję się, że już nigdy nie zgubię tych cholernych kilogramów.

A tak bym chciała znów zmieścić się w ciuchy rozmiar 36. Znów poczuć się lekko.

Pocieszcie mnie, że nie jest z tą dietą aż tak trudno...

Plusem jest to, że nie trzeba nic liczyć, ważyć, odmierzać... Ale tak na samych jogurtach da się wytrzymać?
 
WITCH ta dieta jest przyjemna bo ...szybko widac efekty i nei jestes glodna- a to najwazniejsze!! mozesz wcinac jogurty nawet o polnocy.
 
reklama
W nocy to ja śpię jak zabita i nie w głowie mi jedzenie ;p
Mam nadzieję, że dam radę!
Dziś piąty dzień diety 10-dniowej i jeszcze się trzymam, ale zaczynam robić się nerwowa (chyba przez zdecydowanie mniejszą ilość węglowodanów) - a dopiero 4 dni za mną.
A można wypić kefir zamiast jogurtu? I czy można jakiś przypraw dodać do środka (sól, pieprz, zioła)?
 
Do góry