reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DIETKI i TAKIE TAM :) czyli sie odchudzamy :)))

DZIULEK a miałaś problem ze zwisającą skórą?
Zauważyłam, że na udach taka mało elastyczna się zrobiła, wiem że taki urok jak gubi się wagę, no ale może masz jakąś dobrą radę?
 
reklama
Ja Madi uprawiam dużo sportu i nie mam zwisające skory poza jednym jedynym miejscem- skora po ciąży u dołu brzucha ale niewiele...jedyna metoda to sport żeby wyrzezbic mięśnie:-)
 
Wiesz jak ja kocham sport :p
Dzisiaj mam straszny kryzys. Cały czas chodzę i jem... Już dwa jabłka i dwie pomarańcze wciągnęłam, o rzodkiewce nie wspominając. Buuu oby jutro było lepiej.
 
Dalej stoi w miejscu. Hmmm...
Ale po tygodniu rozmiar mniej, więc znów chyba wizualnie idzie.
Wczoraj deskę robiłam, dzisiaj znów nie mogę się ruszać. Coś muszę robić źle, bo zawsze boli mnie w tym samym miejscu, a dokładniej macica w miejscu cięcia po cesarce... Boję się, żeby czegoś nie uszkodzić.
 
Nie uszkodzisz....mnie tes czasem tam ciagnie a to dlatego ze napina sie miesnie brzucha wszystkie a nie tylko tzw poprzeczny prosty.ma bolec.znaczy ze skuteczne.ciezko sie pizbyc brzucha nas pipka a dzieki temu wlasnie sie da. Glowa d o gory!!! Dasz rade!!!!
 
Już dużo mniej mnie boli przy desce. Coraz więcej też wytrzymuję :)
A waga nadal stoi. Cały tydzień nic... Jeszcze tak nie miałam nigdy. Wczoraj aż z rozpaczy zjadłam talerz młodej kapusty zasmażanej, ale dzisiaj już nic nie tykam, choćby się waliło i paliło.
 
no w miare jak sie cwiczy deske to wlasnie tak jest mniej sie cierpi a dluzej trzyma:) a waga ze stoi..jesli cwiczysz to sie nie dziw bo tluszcz znika na poczet miesni... ja wagowo stoje w miejscu... owszem nei robie teraz diety ale mam w choelre miesni....
 
reklama
Ja po diecie nie wchodziłam na wagę- nie miałam czasu ;-).
Parę dni temu się zważylam - i - miło- NIE przybyło :happy::happy::-D.
Chciałabym jeszcze raz zrobić sobie tę dietke, ale, no, NIE MAM JAK :no:...jestem taka zaganiana, tak wszystko w pracy "z dnia na dzień" wynika, że ciężko cokolwiek sobie poukładać i zaplanować.
Madi, łykaj duzo witaminy C , ona jest odpowiedzialna za produkcję kolagenu w skórze.
A do smarowania KREM (nie maść) Cerkoderm w aptece- kosztuje parę złotych, a jest rewelacyjny :).
I trzym się, nie poddawaj .
Może sposobem jest NIE WCHODZENIE W OGÓLE na wagę przez jakieś 2 tygodnie? Stosuj dietkę i dopiero po 2 tygodniach sprawdź efekty :tak:
 
Do góry