reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dietowy wątek wsparcia ;)

anineczka

królowa mrówek :P
Dołączył(a)
8 Listopad 2005
Postów
15 785
Miasto
Lubin/Irlandia/UK
No i ujrzałam ją :-D

Jutrzejsze menu:
Śniadanie Wymień | Wart. odżywcze Corny - Chrupiace musli z herbatnikami, Mleko spożywcze 0.5 % tłuszczu, Winogrona
SANTE - Corny - Chrupiace musli z herbatnikami 45 g
Mleko spożywcze 0.5 % tłuszczu 225 g (1 x szkl.)
Winogrona 100 g Zamiennik

Drugie śniadanie Wymień | Wart. odżywcze Pomarańcza, Woda niegazowana
Pomarańcza 250 g (1 x średnia) Zamiennik
Woda niegazowana 1 x szkl. (0,2 l)

Obiad
Warzywa na patelnię z przyprawą włoską, Kasza gryczana, Woda niegazowana
HORTEX - Warzywa na patelnię z przyprawą włoską 540 g (1,2 x opak. (450-gramowe))
Kasza gryczana 75 g (6 x płaska łyżka surowej)
Woda niegazowana 1,2 x szkl. (0,3 l)

Kolacja Wymień | Wart. odżywcze
Bułka mleczna z masłem, Herbata bez cukru
Bułka mleczna z masłem 90 g
Herbata bez cukru 1,5 x szkl. (0,3 l) Zamiennik
 
reklama
Anineczka ja też trzymam kciukasy...:tak:
mnie też przydałaby się taka dietka, w sumie ta kasa, którą się płaci za miesiąc to nie tak dużo, jeżeli miałoby pomóc w zrzuceniu kilogramów.

a i mam pytanko, tak mniej więcej jak ona wygląda kasowo, czy produkty w niej zawarte sporo kosztują, czy to są rzeczy raczej tanie. bo to w sumie też jest dość ważne.

sama się zastanawiam nad taką dietką, bo jak mam w perspektywie wyjazd nad morze za dwa miechy to już mie ciarki przechodzą jak ja się tam w stroju pokażę:no:
 
anineczka powodzenia, trzymam kciuki!:tak::-)juz gratuluje ze wytrzymujesz:tak:ja bym dwoch godzin nie wytrzymala:zawstydzona/y: twarda jestes:-)
 
Anineczko, ja tez trzymam kciukasy:tak::tak:

a swoja droga, fajnie wyglada jutrzejsze menu... hmmmm, ile ma trwac ta dieta? I jak szybko sie chudnie? Bo extra to wszystko skomponowane:-D:-D

hmmm, az mnie korci by dolaczyc jutro do Ciebie i tak zjesc:-D:-D
no ale to by byla dieta "na krzywy ryj":-D:-D:laugh2::laugh2: jak to sie mowi potocznie;-);-) no i ja karmie piersia:-p:-p
chyba, ze Ci oddam polowe kasy:laugh2::laugh2::-p
 
Dziekuje bardzo dziewczynki :tak::tak:
Mam nadzieje,że dołączy do mnie już niedługo Asix i będziemy się wymieniać spostrzeżeniami i wspierać duchowo :tak:

Agu$ dziś wydałam sporo kasy na produkty na dwa dni żywienia,ale tylko dlatego,że nie miałam ich w domku (np.musli będe jadła pierwszy raz w życiu :zawstydzona/y: ) a i kupowałam wszystko podwójnie bo mąż zdecydował się być ze mną w tych chwilach i też zastosuje tą diete ze mna :-D:-D
A pozatym ceny są tutaj o wiele wyższe niż w Polsce :dry::sorry2:

Aniulko jeśli chcesz wkleje też dania na sobote ( bo to jest na piątek-jutro) .
I tak będe je tutaj pokazywać a co sobie ściągniesz to Twoje :laugh2:
Dania mam wyznaczone na tygodnie.Po tygodniu przymusowe ważenie i po tym dostaje dietke na następny tydzień :tak:

A ponoć obiady są nie do przejedzenia (np..patrząc na warzywa z patelni-ponad pół kilo :szok: )
Od jutra zaczynamy.Ja i mój mąż. ;-)

Aha Aniulko dieta ma trwać miesiąc i tygodniowo mam ubywać na wadze 700gram.Ale jak będzie w rzeczywistości?
 
kurcze tez chce schudnąć,wyglądam okropnie,waze 65kg
Anineczka na jaki czas jest ta dieta?Moze tez sobie wykupie.......Maskara z tym odchudzaniem
 
reklama
kurcze tez chce schudnąć,wyglądam okropnie,waze 65kg
Anineczka na jaki czas jest ta dieta?Moze tez sobie wykupie.......Maskara z tym odchudzaniem
Ja sobie wykupiłam abonament na miesiąc.Można i na dłużej,ale najpierw sprawdze co ona mi pomoże ;-)
Ja waże 60kg a ze względu na mój niski wzrost (metr pięćdziesiąt w kapeluszu :laugh2: ) zrobiłam się kurpulentna :-D
Moja waga sprzed ciąż to 48 kilo,ale niech będzie już 50.Zadowole się tym :happy:
 
Do góry