reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Diety Ćwiczenia Motywacja Postępy, czyli mamuśki wypowiadają wojnę zbędnym kilogramom

Milka1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Lipiec 2012
Postów
738
Miasto
Rotterdam
Temat przeznaczony dla mamusiek terazniejszych, przyszlych (ciezarnych) jak i kobiet, ktore maja zamiar zajsc w ciaze.

Nie kazda z nas jest licencjonowanym dietetykiem lub instruktorem fitnesu, ale wspolnymi silami damy rade!!!

Pamietajcie dziewczyny KAZDY MOZE SCHUDNAC!!!!:tak: Wystarczy chciec i znalezc troche czasu dla siebie.

Dopingujmy sie nawzajem, motywujmy, pomagajmy w kazdej kwestii...

Opisujmy swoje postepy bo to daje duzo sily i chec dalszego dzialania. Pamietajcie, ze z kazdym utraconym kilogramem jestesmy blizej celu. Moze na poczatku kilka sentencji:-)
"Kto nie ma odwagi do marzen,nie bedzie mial sily do walki"
"Odchudzanie to jedyna gra, w ktorej wygrywa ten kto traci"

'Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwac"


Wiem, ze to latwo sie mowi:-) trudniej zrobic:tak: Ale niema innej drogi. Ja tez sie oszukiwalam i czasami nadal probuje. Ale jak pewnego dnia weszlam na wage to zdebialam. Niestety trzeba sie za siebie wziac.
Nie szukajmy wymowek. Ze dzieci, ze cos jeszcze innego bo prawda jest taka,ze jestesmy w stanie znalezc pol godz na obejrzenie ulubionego filmu:happy2::cool: Wiec od dzisiaj zamiast zalegac przed tv ruszajmy sie:happy2:
Oczywiscie nie chodzi nam o to, zeby sie katowac, ale schudnac zdrowo i z przyjemnoscia (jesli to mozliwe:-D)




Moze zaczne ja. Zaczelam sie odchudzac 2.01.2013 r.
Na dzien dzisiejszy -5 kilo oby tak dalej...
MOJA DIETA:
Jedzenie max 1500 kalorii dziennie. Ostatni posilek najpozniej o 17.30
Posilki zdrowe. Unikam tluszczu, slodyczy, smazonego. Wszystko grilowane lub gotowane.
Duuuzo wody mineralnej i zielonej herbaty:happy2:
Suplementy diety: chrom- polecam bo obniza chec na slodkie:tak:
l-karnityna- podczas cwiczen spala sie wiecej kalorii niz zwykle
Ze wzgledu na to, ze ja uwielbiam jesc pozwalam sobie czasami na cos zakazanego ale w bardzo malej ilosci.
Wiele razy probowalam restrykcyjne diety ale to nie dla mnie. Przewaznie konczylo sie to na rzuceniu sie na moje typowe kaloryczne jedzenie.
Dziewczyny nic tak nie wysmukla ciala jak cwiczenia!!!!
Tak naprawde zadna dieta nie da podobnych efektow.
U mnie cwiczenia od poniedzialku do piatku po ok 35 minut dziennie.
W naszym przypadku sprawdza sie owijanie brzucha pasem neopronowym, lub jak ktos nie ma folia kuchenna (streczem:-))
Pociazowe brzuszki to zmora kazdej mamuski hehe i trzeba z tym troche powalczyc.

Ja mam sposob na ciezkie dni. Jak mi sie nie chce nic, mam ochote zjesc tone tlustych frytek to ogladam sobie filmiki motywacyjne. Np ten:
Motywacja Dla Kobiet - FightTube.pl
I jeszcze taki humorek :-)
417992_204162786375204_1992637048_n.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Milka! super tema, i fajnie opissane :)

Ja dzisiaj zaczelam pierwszy dzien Diety Norweskiej, przy niej nie wskazane sa dlugie cwiczenia, ale pol godziny dziennie sobie pocwicze :D

Zaczynam z Waga Uwaga.... 68 kg...
 
Milka super watek :-) ja tez sie zabieram za diete od poczatku roku, ale tak jak piszesz zawsze znajde jakas wymowke....a u mnie po 2 ciazach nazbieralo sie troche. Przylaczam sie tez i zabieram do walki z obwislym brzucholem...Milka a cwizeni to masz jakis staly zestaw? Ja lubie silownie ale nie zawsze regularnie udaje mi sie chodzic....
 
Gosiu ciesze sie, ze sie dolaczysz. Tak mam zestaw.
Kupilam w Saturnie plytke pt The firm. Sa rozne serie. Poza tym cwicze brzuch z pania
https://www.youtube.com/watch?v=y82bNznXPkQ
Juz czuje, ze moge zwiekszyc intensywnosc treningu bo nic mnie nie boli, a dla mnie powinno :-) Jak boli to znaczy, ze dziala:-)
Na silownie niestety nie ma u mnioe szans. Wieczorem z B a w dzien nie mam z kim corci zostawic. Trzeba sobie poradzic samemu w domu.
Berni ja nie pisze ile waze bo sie wstydze :-D
 
Milka bardo fajny watek, chyba kazdy marzy o zrzuceniu zbednych kg :-) ja ciazowe kilogramy zrzucilam z nawiazka (13kg + dodatkowe 3kg), ale chcialabym jeszcze 5-max 10 kg spasc z wagi... Mimo, ze mam w domu nintendo wii z wii boardi gra wii fit plus (cwiczenia, joga, gry na balans ciala), to jakos nie mam motywacji by sobie poskakac troche.. pozatym dzidziol moj juz zaczyna maszerowac, wiec zadanie utrudnione razy 10 :-D jezdze do pracy 24km na rowerze, po pierwszej przejazdzce (na ktorej przez przypadek zabladzilam i zrobilam 34km) schudlam 2 kg. i to traktuje poki co jak cwiczenia na schudniecie:happy2:

Bernadetka a jaki masz wzrost? i jaki cel? :happy2: (tzn ile chcesz kg zrzucic?)
Milka nie ma co sie wstydzic, mysle ze powod do wstydu maja osoby ktore waza ponad 100kg z powodu wlasnego zaniedbania;-) ja uwazam ze kg pociazowe nie sa zadnym powodem do wstydu:happy2:


Moze niech kazda pisze swoja wage wyjsciowa i np. po miesiacu zobaczymy ktorej udalo sie najwiecej zrzucic? ot, takie wyzwanie :-)


Ja zaczynam z waga 64kg przy wzroscie 170cm. ale za bardzo sie nie ludze ze przekrocze granice 60kg :-D
 
Hague to ty chudzinka i do tego wysoka :D

Ja mam wzrostu 163 :( male i grube :D haha

mi po ciazy ladnie spadlo ale potem sie zapuscilam :/

Ja czekam na nastepny posilek, powiem wam ze jestem glodna jak wilk :D ale nie podjadam, czekam dam rade :p
 
Berni ja mysle ze punkt widzenia zalezy od kuntu siedzenia :-D
trzymam kciuki za silna wole, bo ja niestety cierpie na jej brak:happy2:
 
Ja się też przyłączam. Dietuje już od ponad tygodnia. Póki co spadł jeden obciaznik. ;) a sprawdzam co pełny tydzień.

Niestesty za dużo z wami nie popisze bo u nas rodzinnie przez następne pare dni. Do A przyjechała babcia.

Berni trzymam kciuki i zycze wytrwałości na tej dietce.

Gosiu fajnie że dolaczylas do nas!!!!
 
Hagus jakbym miala takie wymiary jak Ty to tez bym sie nie wstydzila powiedziec. Jak nie bylas nigdy gruba to nie wiesz co sie wtedy czuje:tak::-)
Jak dopne swego to Wam powiem:-)
Niewiem jak Wy ale ja dzisiaj cwiczylam intensywniej i zaraz po tym nie moglam podniesc nogi zeby przebrac spodnie :-D
Ale jestem z siebie dumna:tak:
Na obiad dzisiaj uwaga.........pizza:-D, sama robie w wersji light z razowej maki:-) Pierwszy raz wiec niewiem jak smakuje. Taka z normalnej maki i troche innych dodatkow jest pyszna.

A jak Wam idzie?
Berni nie padlas?:-) Zobaczymy jak Tobie pojdzie. Moze, przy rewelacyjnych efektach, i ja sie skusze na taka dietke:-)....Chyba niema szans:no: Przeraza mnie brak przypraw i te grejfruty :happy2:
Powodzenia

Dziewuchy zdawac relacje!
 
reklama
Jestem :D nie padlam :D powiem Wam ze jak na pierwszy dzien to jest dobrze, myslalam ze gorzej bedzi, ostatni posilek byl o 17 wode pije litrami, i UWAGA nawe sie najadam tym jajkami, i czasem zastanawiam sie czy nie jest tego za duzo :p
 
Do góry