reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Diety Ćwiczenia Motywacja Postępy, czyli mamuśki wypowiadają wojnę zbędnym kilogramom

reklama
Dziewczyny tak! To ten program :-D na tvn style chyba leci :-) moj to sie smieje, ze zawsze on moze wystapic w roli tego trenera i troche mi zrobic rygor w domu, ale nie wiem czy to tak samo na mnie podziala jak by to mowila do mnie jakas obca osoba. M jakby na mnie ryknal, to chyba bardziej bym sie smiala, niz go bala, no nie wiem lol :-D

dobra mowcie kiedy to wazenie, ja i tak sie waze codziennie bo mam jakis taki durny nawyk (nie obsesje), ale bede wam pisala raz na tydzien jak ida postepy, choc teraz pewnie bedzie w miejscu stalo, bo nasypalo sniegu i zamiast rowerem to musze jechac autobusem :cool:


O juz jest ze sobota, tak dlugo tego posta pisalam, ze nawet nie wiedzialam ze tu juz kilka nowych jest hehe.
 
Dzisiaj dzien drugi :) mniejsze sniadanie oraz drugie sniadanie, ale za to na obiad miesko :) moge zjesc albo gotowane albo grilowane :) dzisiaj wolowina wiec ja to chyba lepiej grilowana ?
 
reklama
no wlasnie, gotowane to zjem ale piersi z kurczaka :D te wolowine to sobie w piekarniku na ruszcie zrobie, i poloze na to swieza bazylie, powinno byc w miare :D
 
Do góry